Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar reggelizni a babám.14 hónapos. Fél 8 és 8körül kel akkor megiszik 100 tápot.10körül próbálok adni valamit neki de nem. Eddig megette a szalámit zsömivel v vajaskenyér de már az sem.

Figyelt kérdés
Most már 1 hete csinálja amugy az ebéd sem ugy megy ahogy rég. Már lassan azt hiszem levegővel táplálkozik..
2013. febr. 6. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a reggeli tápot. Mi is ezen vagyunk bár most szokunk átt a tejre. Reggel vagy hajnalban attól függ mikor kel pl: ha hajnal 4kor megébred adok neki 200tejet és visszaalszik aztán 8-fél9körül rendes reggeli felvágott kenyér stb.... Ha mondjuk valami varázslat által 7kor krl akkor nem kap tejet hanem 8kor reggeli. Nálunk tízórai soha nincs,mert akkor nem ebédelne.
2013. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezen gondolkoztam már hogy elhagyom a tápot reggel.
2013. febr. 6. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a reggeli, esti tápszer a legfontosabb. SZüksége van a benne lévő anyagokra és segít a picinek "bekereteznie" a napját. Nem mellesleg folyadék. Enyém is ezt csinálta, 14 hós koráig szpen reggelizett, tízóraizott, ebédelt, uzsizott, aztán egyszer csak megőrült. Most 18 hónapos és a reggeli tápszer után csak délben eszik elsőnek. Kínálgatom néha de nem igazán kell neki és ez van a vacsival is. Semmi baja nem lesz, gondolom nem fogy vagy vékony, ha igen akkor baj csak.
2013. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a főttétel sokkal fontosabb,mint a reggeli tápszer. Sokkal több tápanyagot vitamint kap azzal,mint a táppal. Én már csak tejet adok neki reggel-este és egyáltalán semmi hátulütőjét nem tapasztaltam.
2013. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Te mennyi tápot adsz reggel neki, mert lehet adok kevesebbet és úgy próbálok reggelit neki adni.
2013. febr. 6. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 100 ml táp reggelire elég kevés, akkor én is inkább azt hagynám el, ha másból meg több fogyna.
2013. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell már a tápszer ennyi idős babának.

Biztos jobban reggelizne.

A szalámit az enyém nem is szereti, sajtot, vajas kenyeret, májkrémet, virslit, tojást, sajtkrémet, csibezsíros kenyeret eszik reggelente, mikor mit.

2013. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valaki aki ért is hozzá: [link]
2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!