Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet osszefugges a baba...

Lehet osszefugges a baba agyanak helye es az allando ejszakai kelesek kozott? Bovebben lent

Figyelt kérdés

10 honapos a kisfiam. Ott kezdenem hogy tavaly oktoberben koltoztunk, es akkor berendezett szobajat mar tobbszor atrendeztuk, mert nem volt sehogy sem jo. Akkor ataludta az egesz ejszakat, nem volt gond, de ahogyan atrendeztuk, azota valami megvaltozott.

Mar csak erre tudok gondolni.

Eloszor azert rendeztuk at, mert a szomszed szobaban vendegeink voltak, akik eleg hangosak voltak, igy atraktuk a kisagyat a masik falhoz. Vegul ott azert nem hagytuk mert a kandallo kemenye ott megy fel, es van hogy eleg hangos, ha belefuj a szel. A harmadik hely viszont a mi szobank falaval egyezett meg.

Tudom en hogy fogzas, meg mozgas fejlodes is allhat az allando ejszakai ebredesek mogott, de ma reggel ezen gondolkodtunk parommal hogy lehet hogy azzal hogy tobbszor rakosgattuk az agyat a picinek, megzavartuk vele.

Oktoberben koltoztunk, es novemberben raktuk at eloszor az agyat, azota nem alszunk, se nappal se ejjel. Ejszaka fel orankent fent van, es csak sir. Csak ugy nyugszik meg ha felveszem, de ha vissza akarom tenni az agyikojaba ujra sirni kezd.

Lehet hogy nagy hulyeseg, de akar lehet hogy ennek is betudhato az ebredes???/ Vagy csak ennyire szenved a fogzastol???

Hozzateszem, fogzas- mar a letezo osszes gyogyszert, homeopatias szerektol kezdve mar mindent kiprobaltunk, de alvas akkor sincs.

Volt esetleg valaki hasonlo kepp??/

Vagy van esetleg valakinek tapasztalata ez ugyben???


2013. febr. 6. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én hiszek ebben.

Mi úgy állítottuk be az ágyat, hogy anyukám előtte "bemérte" a szobát, nincs-e valahol vízér vagy sugár.

Lehet kiröhögni, meg lepontozni, de lakást is így vettünk, szüleim is és mi is.

2013. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Plusz tudom en, hogy szeparacios szorongas is lehet. Hisz abban benne is vagyunk mar egy ideje. Csak en letezem szamara, apa nem is jo neki.

Na de ettol fuggetlenul nagyon hulyeseg az elmeletem???

2013. febr. 6. 11:08
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia. Dehogy nevetlek ki, meg nem is pontozlak le, hisz mar en is kezdek gyanakodni hogy ez lehet a baj.

Mar en is gondoltam a vizer dologra, hisz hallottam mar rola, de eddig nem tapasztaltam hasonlot.

A masik lakasban egyszer sem mozditottuk el a kisagyat, es eleg hamar at is aludta az ejszakat. A koltozes utan, az elso helyen ahol volt a kisagy, ataludta az ejszakat, pedig a fogzas mar akkor is javaban tartott. De ahogy elmozditottuk, megvaltozott valami.

2013. febr. 6. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképpen lehet benne valami, de az is lehet hogy az egész szoba nem megfelelö neki.

Nem normális hogy hónapokig kel minden éjszaka ilyen sokszor. Èn vissza rendezném a szobát és várnék 1-2 hetet. ha nem lesz jobb, mindenképpen orvoshoz vinném, mert az nem normális hogy honapokig így csináljon éjszaka.

2013. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolso, koszonom a valaszod.

Egesz ejjel ezen agyaltunk parommal, es ma reggel vissza is rendeztuk a szobajat. Majd meglatjuk, ha viszont igy sem valtozik a helyzet, akkor orvos.

Na de hova?? Es kihez??? Vagy milyen orvos foglalkozik ezekkel???

2013. febr. 6. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 tükrös szekrény kerül be a szobájába úgy 6hósan, onnantól a jó alvó gyerekem sokszor felkelt, sírt! Utána letakartam 1 pokróccal a tükröt és alszik mint a bunda, mint régen! Már 1 éves... és azóta sose volt gond az alvással, fogzás, szepa, mozgás fejlődés miatt sem!
2013. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalunk nincs tukor a szobajaban. Matricak vannak a falon, a mennyezet van tele csillagokkal, de az a regi hazban is volt. Plusz hason alvo a kisfiam, szoval ha ejszaka vilagit is nem latja. Na meg nem is igazan erdekli.
2013. febr. 6. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát egy próbát megér a visszarendezés, de nekünk is 8-9 hónaposn kezdődött ez, és ahogy számolom, nektek is. Nálunk semmi ilyesmi nem történt, mégsincs egy nyugodt éjszakánk már több, mint egy hónapja. Előtte 13 órát aludt minden gond nélkül. Most sokszor kel, hajnal 3 után már nagyrészt vissza sem lehet rakni az ágyába, velünk alszik.

Szerintem szeparációs szorongás, mozgásfejlődés eredménye, még a fogában sem vagyok biztos, mert 6 foga van, és egyikkel sem volt ilyen gond...

Úgyhogy nálunk hajnlaban vándorlás van a nagy ágyba, és onnantól alszik, mint a bunda...


Úgyhogy próbáljátok meg, hogy visszarendezitek, kívánom, hogy megoldás legyen...de szerintem sajna nem :(((

2013. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod utolso, de nalunk ettol sokkal komolyabb a gond. Nem hogy nem alszik, uvolt es iszonyatosan sir. Ha el is alszik kb 10 perc es fent van. Mar atvittuk magunkhoz, es nalunk a nagyagyban is ugyan ezt csinalja.

Voltunk az ugyeleten is, hazi orvosnal, hogy hatha beteg. Semmit nem lattak rajta. Orvos szerint semmi baja.

Szep.szorongas lehet, na de ennyire???? Egesz ejjel 10 percenkent keljen mostmar lassan 3 honapja.

2013. febr. 6. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:

nekünk is volt rengeteg álmatlan éjszakánk, de a legutolsó dolog lenne, amire gondolnék, az ez.

A nagy áttörést az hozta, hogy az utcafronti szobából a belsőbe költöztünk gyerekestől (persze előtte is egy szobában aludtunk). Ott alapból sokkal melegebb van, mint a szélsőben, és az utcazaj sem hallik be annyira.

Jól értem, hogy a Te babád külön szobában alszik ? Én kipróbálnám, hogy az ő ágya a mienk mellett legyen, hogy érezze a közelségemet. Én már csak 2-3x kelek éjjel hozzá, cumi, simi, iszi, és alvás tovább.

2013. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!