Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas 4,5 hónapos...

Mitől lehet lázas 4,5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

38 fokos láza van reggel óta a kislányomnak. Voltunk orvosnál is,de nem látott semmit sem rajta. (sem a foga, sem a torka, sem a tüdeje, sem a hasa). Annyit mondott, ha még pénteken is lesz láza vigyem vissza. Nem nyűgös, kicsit aluszékonyabb ma. Szopizik is rendesen. A lázon kívül nincs semmi más "panasza".

A kisfiam ovis csoportjában van egy kislány, akinek himlője van (ő a múlt héten is behajolt a babakocsiba és megsimogatta az arcát a picinek). Lehet, hogy himlős lesz a kicsim? Ő azt elkaphatja?

Mitől lehet ez?


2013. febr. 6. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek a babáján 3 vizsgálat után vették észre hogy mandula gyulladása van. nem mondom hogy ez lehet a baja de lehet nem volt alapos a doki nem tudom. a himlőhöz nem tudok hozzászólni. remélem hamar meggyógyul a pici
2013. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem fog jönni a tünet 1-2 napon belül...Ha nem, akkor van olyan, hogy 3 napos láz, az amilyen hirtelen jön, olyan gyorsan meg is szűnik....
2013. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő? Azt el tudja kapni! De miért hagyod,hogy fogdossa? Vagy azóta jött ki rajta? Mert akkor is tudott már fertőzni de az innkább láz előtt szokta hozni a kis foltocskáit! Nekem is volt lázas fog miatt 1 éjszaka! Meg előtte utánna hőemelkedés!
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


kedves utolsó


Persze, hogy nem tudtuk akkor még, hogy beteg a kislány. Egyértelmű, hogy ha tudom, akkor nem engedem a babám közelébe.

2013. febr. 6. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!