Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13,5 hónapos. Nem...

Kislányom 13,5 hónapos. Nem fogadja el a tápszert este. Tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
4 napja este nem fogadja el.Nagy ügyet nem csináltam belőle,letettük aludni 2 este is,elaludt így reggelig. másik 2 este rendes kaját kapott fürcsi előtt 1-2 órával.. azért megpróbáltuk a tápszert de nem kérte.Elkapja a fejét,vagy ha megfogja akkor földhöz vágja :) Reggel szó nélkül megissza. (Tejet is kapott már de inkább azt nem adnék még neki,minden alkalommal végigszenvedte az éjszakát) Kap amúgy mindenféle tejterméket,remélem így elég neki.Igazából csak nem értem az okát,hogy reggel jó ,akkor este miért nem? Akkor hagyjam is az esti itatást? volt valaki hasonló helyzetben?

2013. febr. 2. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Időszerű amugy hogy a rendes vacsorára átszokjon,ha azt megeszi,akkor nem baj ha a tápot nem kéri,ha a reggeli tápszer megvan akkor nincs gond.
2013. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónaposan hagyta el a tápszert, képtelenség lett volna neki beadagolni.

1 éves kora körül próbálkoztam tejitallal, később tejjel, egyiket sem szerette.

Viszont nem gondoltam, hogy nagy gond lenne, mivel ilyenkor már rendes vacsit kapott, meg napközben többféle más tejterméket is evett. Ami ilyenkor fontos az a fehérje, de az meg nem csak a tápszerben van meg (és nem csak a tejitalban vagy tejben)...

Szóval én a helyedben egy cseppet sem aggódnék, adnék neki olyat, amit elfogad (rendes hamit) és kész.


A másik: reggel félálomban sok gyerek elfogad bármit, estére viszont rájönnek, hogy azért jó is válogatni. :)

2013. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Czinkapanna ***** válasza:
Szia nekem a kislányom ugyan ezt csinálja csak reggel még most lesz 1éves de nem kívánja adok neki vajas kenyeret v párizsit virskit lehet h este már nem kívánja meg unják a tszert nekem a védőnő azt mondta adjam 3éves koráig ha tudom de 3gyermekem van és a két fiam 1.5évesen megunta adtam neki este kakaót tejjel ezek a tejek szinte vízből vannak semmi baja nem lesz vagy tejeskávét persze cikoriát nagyon szerették ne erőltesd adj neki tejet kakaót v tekjes kávét ő már nem olyan picike nem lesz baja:)))
2013. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csempésztem bele egy pici vaniliáscukrot, késhegynyit, megitta:)
2013. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem ez szűz téma mert bár 2. gyerek de az elsőt nagyon sokáig szoptattam így tápszer téren hülye vagyok :) csak nekem tényleg furcsa volt,hogy egyik pillanatról a másikra így elutasítja ...a nagyfiam semmi ilyet nem csinált :) különben a kislányom olyan jó evő volt eddig,mindent megevett....most meg az is napok óta egy katasztrófa!
2013. febr. 2. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Ekkor hipp combiotik-ot ivott. Aztán elmentem vettem egy vaniliás nestlé-t. Szó nélkül becuppantotta és még kért is egy fél adaggal repetát :D Azóta is azt isszuk. Régebben henger alakú alumínium dobozban volt, mostmár ez is dobozos és nagyobb a kiszerelés. De egyszer 2 hétig eltűnt a polcokon a változatás miatt és nekünk pedig elfogyott. Na az szörnyű volt, mert a kislánykám sírt érte. Egyébként megkóstoltam mi a fenéért ízlik neki ennyire és tényleg szuper finom. Reggelente a normál-t kapja és hozzá a hozzá való nestlé csokis-gabonás ízesítő port. Ez olyan mintha bele lenne darálva a gabonapehely. Ezt is imádja. Van vanliásból is külön gabonás ízesítője a normál tápszerhez, de mivel az esti amit iszik eleve az így azt külön nem szoktuk venni.
2013. febr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!