Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktathatnám le 10...

Hogy szoktathatnám le 10 hónaposomat erről?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom nagyon akaratos, és ha valamit nem engedek neki, elkezd sírni, földhöz vágja magát, és megharap. Ha csak kimondom a NEM szót, már kezdi is! Ez már hiszti? Hogyan tudnám leszoktatni róla? Kb. 2 hónapja csinálja!
2013. febr. 7. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A hisztire csak egy megoldás van még pedig az erős elhatározás. Meg kell tanulnia, hogy a hisztivel nem ér el semmit. Sajnos ez egy ilyen időszak, 10 hónaposan picit korai, de előbb utóbb megoldódik.
2013. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig bekísértem a szobájába és addig nem jöhetett ki míg be nem fejezte, ha kiszökött újra bekísértem, ha megharapott úgy csináltam mint akit nem érdekel, nem kiabáltam, csak bekísértem a szobájába, következetesnek kell lenned és nem megsajnálni mert akkor rájátszik. Van hogy rámegy egy pár órád, de nekem bejött.Ja és apa vagy a nagyik se sajnálják meg.
2013. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek abban az előttem szólóval, hogy ha te kifejlesztesz egy technikát, fontos, hogy a család többi tagja is támogasson, mert ha csak te alkalmazod, az édes kevés. Nekünk a következő módszer vált be: Amikor kisfiam hisztizett, én nagyra nyitottam a szemem, a szám, és elképedve bámultam őt. Ettől annyira zavarba jött, hogy rögtön abba is hagyta. Megölelgetett, vagy nevetgélt, miközben én elmondtam neki, hogy mennyire ronda dolog is a hiszti. Mi kb. másfél hónapig csináltuk. Azóta eltelt két hónap, és egyetlen egyszer hisztizett, amikor nagyon kimerült volt! Érdemes megpróbálni! A lényeg, hogy ne nevesd el magad! :) Sok sikert!
2013. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a reakciójával (a hisztivel)! Ha csinálja: hagyd ott, és ne figyelj rá! Egy idő után így már nem lesz érdekes neki :)
2013. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!