Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indul el? Már oldalzva...

Mikor indul el? Már oldalzva lépeget, és 2napja feláll önállóan (nem kapaszkodva) és egész nap húz, hogy sétáltassam.

Figyelt kérdés
14hónapos.szerintetek még menny idő,míg magától megy?
2009. szept. 4. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

szerintem bátorságától függ

:)

én 1,5hónapja "sétáltatom", ha megfeledkezik magáról tesz max.4-5lépést önállóan, aztán csüccs.

13hós a kicsim és szerintem neki is a bátorság kell már, hogy megjöjjön.

2009. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát megerősíteni tudom az első válaszolót, attól is függ, mennyire bátor. Az én lányom a "bátortalanabbak" közé tartozik, kb. 13 hónapos kora óta tud menni sétáltatással, bútorok mellett és most kb. 2 hete olyan 15 hónaposan kezdett magától is menni. De még mindig sokszor nyújtja a kezét. :)Én úgy vettem észre, hogy ha nem bátortalan, már előtte is tudott volna önállóan járni. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!