Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányós-hasmenéses megbetegedés...

Hányós-hasmenéses megbetegedés esetén miket ehet egy 3 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Sóba-vízbe főtt krumpli, rizs, pirítós, keksz, banán, alma, csirkemell szinte szárazon sütve kilőve, már a fülén jön ki szegénykémnek egy heti diéta után. Valami változatosat szeretnék készíteni neki, de teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen betegségünk még sosem volt, és már nincs ötletem sem. A zöldségeket sajnos nem hajlandó megenni még akkor sem, ha egészséges. Van ötletetek? Konkrét receptet is írhattok.

Nagyon szépen köszönöm!


2013. febr. 8. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig csak ezeket eheti, amiket fent írtál!

Ezek megfogják a hasát, és kell is ennie, mert addig nem jön rendbe!


Én ilyenkor megszoktam zsarolni a gyereket, nem kapcsolok mesét míg nem eszi meg a krumplit meg a répát.

2013. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ausztriában élünk itt a doki ezeken kívül mondta még; tejberizs tej nélkül vízben fozve, almalekvarral vagy szetnyomkodott banannal. Egy próbát megér! Meg a zabkasat mondta, de kisfiam azt nem ette meg...
2013. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor bent voltuk a kórházban rota miatt, akkor azt mondták ropit ehet illetve mindig piritóst hoztak reggelire vacsorára. Kakaót úgy adhattam neki, hogy tej helyett vízzel csináltam meg. De nekünk az orvos azt mondta, hogy 1 heti diéta után fokozatosan szép lassan kezdjem el visszaszoktatni a rendes ételre, ha már teljesen elmúlt a hasmenés. Amúgy 3. nap a kórházban ebédre a főtt krumpli mellé már sült csirkecombot adtak. Ja és minden jó sós volt, hogy a gyerek sokat igyon rá. De sós ropit, perecet rágcsálhat napközben.
2013. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz is. :)

2013. febr. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!