Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyafog egész nap?

Miért nyafog egész nap?

Figyelt kérdés
Két hós babám szinte egész nap nyafizik. Már orvoshoz is vittem, mert azt hittem fáj valamije, de nem talált semmit. Az orvos és a védőnő is azt mondta ez nem igazi sírás. Bármit teszek nem hagyja abba, nem sikerül lekötnöm a figyelmét. Néha már nagyon kétségbe esek. Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?
2009. szept. 5. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

szia!


Akkor ez a baba nagyon szereti, ha csak vele foglalkoznak. Van, hogy az enyém is nyafizik , pedig nem éhes , nem fáj a hasa. Ha ölbe veszem vagy "beszélgetek" hozzá akkor meg megnyugszik és kajánul vigyorog. Mást nem tudok tenni, az üvöltéstől néha égnek áll a hajam....

2009. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 5 és fél hónapos a babám, de ez a tegnapi nap, meg a mai is ilyen úgy látom. Szerintem az időjárás van a dologban, hiszen még minket is megvisel ez a hirtelen változás, hát még őket.
2009. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tuti az időjárás, az én 3 hónaposom is nagyon nyűglődik ma.

2009. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!