Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám szinte...

5 és fél hónapos babám szinte egész nap nyafog ha nem vagyok mellette és nem foglalkozom vele. Mit csináljak? Ha hagyom a nyafiból sírás majd ordítás lesz. Nem lehetek egész nap vele, nekem is van dolgom.

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk, az enyém is 5,5 hónapos és folyton igényelné a vele való foglalkozást de ahogy írod vannak teendők amiket meg kell csinálnunk.

Nos, ahol épp dolgom van odaviszem az autósülésbe teszem így látja mit csinálok, nem tűntem el a látóteréből, közben beszélek hozzá h mit csinálok. Pl most épp varrom a kabátgombat stb. odaadok egy olyan tárgyat a mi nem veszélyeztetei azok közül amivel épp dolgozom és ismerkedik vele.

Nekünk a nappalok így beváltak.

2008. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
5 honaposan kezdte ezt az én fiam is, néha még most is vannak ilyen napjaink. En is vittem magammal mindenhova az autosulésben, most hogy már kinotte, van a konyhában felállítva utazoságy, abba teszem vagy az etetoszékbe kicsit. hosszú ideig sehol sem marad meg. Nálunk gond volt még az is, hogy unatkozott, ezért gyakran változtattam a "táborhelyét" - a nappaliban, a konyhában, gyerekszobában - mindnehol elvolt egy kicsit maga is (igaz, a lakásban minden egy folyosorol nyilik, tehát hallottam mindig, mit csinál, és ráláttam).
2008. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nálunk is így megy. Ha fözök akkor kiviszem magamal a konyhába most hat hónapos és már szépen ül az etetőszékbe. Adok játékot a kezébe , beszélek hozzá énekelek neki. Tudja hogy ott vagyok mellette és eljátszik magában. Ha jókedvű van hogy lerakom a nagyágyra körbe játékokkal és elvan 1-1.5 órát is. Persze azért be szoktam nézni rá.

2008. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!