Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan készititek el a...

Ti hogyan készititek el a spenótot a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős a baba. Én simán csináltam pirospaprika nélküli rántással és joghurttal habartam. Amig kisebb volt, akkor megfőztem és joghurttal habartam. Azelőtt nem kapott. A korára már nem emlékszem, mikor kezdtem el adni neki. De addigra már ehetet joghurtot és glutént is.

Szóval, vettem bolti spenótot, én nem leveleztem.

és ezt megfőztem és abba bele a joghurt. Nagyon fincsi volt.

Meg a kecskeméti Spenótos tésztát is nagyon szerette, de akkora már nagyobb volt a babám.

2013. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kislányom.Most akarom kóstoltatni vele a spenótot.Joghurtot még nem kapott,igy nem merem azzal adni neki.De azért köszönöm a receptet.Pár hónap múlva ki fogom igy próbálni!:) És a tésztát hogyan készitetted neki?
2013. febr. 8. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
1 krumplit és a mirelit spenótot megfőztem és amikor kész hozzákevertem egy banánt, a kisfiam így nagyon szerette.Most 1 éves már kevés fokhagymával és joghurtos habarással készítem.
2013. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shona ***** válasza:
jelentos a B1,B2 es C-vitamin-,asvanyianyag-(vas)tartalma is.Tejjel,burgonyaval adhato.kb.15dkg friss paraj,1-2db kisebb burgonya,liszt,tej,fozelekle,csipptnyi so szukseges az elkeszitesehez.a paraj fozovize ertekes anyagokat tartalmaz,de a fiatal csecsemok sokszor a kesernyes ize miatt nem kedvelik.ezert a kulon sos vizben megfott burgonya fozovizet keverjuk a fozelekhez.szoktak ugy is fozni,hogy a parajt forras utan leontik a forrasvizet es tiszta meleg vizet tesznek hozza,ezzel fozik tovabb.az a megoldas is jo ha fedo nelkul fozod akkor parolgatassal hatha ki tudod kuszobolni a kesernyes izt
2013. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!