Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép nevek a...

Szerintetek szép nevek a nátán és a manassé?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem... De amúgy mindegyik ilyen zsidó neves kérdést te írod ki?
2013. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszenek, akkor mért kérdezed meg, mért érdekel más véleménye?
2013. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
miért válaszolsz rá ha idegesít a kérdésem?
2013. febr. 8. 20:43
 14/26 anonim ***** válasza:
Miért kell minden áldott nap feltenni egy ilyen kérdést amiben HIPER bibliai (finoman szólva) nevek vannak??? Izrael, Jordán, Jézus, Nátán Menassé (szerintem e vel van de mindegy...) Zina stb.??? Ha neked tetszik, add, de kizárt hogy mindegyik ennyire tetszene...
2013. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14 vagyok én csak azért válaszolok rá mert nem értem ezt még hány napig fogod kiírni??
2013. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Manassé nevű ismerősöm, neki a vezetéknevéhez nagyon illett ez a keresztnév. Nekem tetszik. Szerintem nem mindegy, milyen vezetéknevéhez társítod. A Nátán nem tetszik.
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A Nátánt először sátánnak olvastam:)Borzasztóak.Sajnálom.
2013. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem adnám a gyermekeimnek, de tetszik. A Nátán jobban tetszik.
2013. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
én a magyar embernek magyar név híve vagyok.ráadásul ezek borzasztó nevek akár bibliaiak,akár nem
2013. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a Nátán az egyik kedvenc nevem, es se zsido se barnabb szinu nem vagyok. A masik nev anyira nem jon be,de suerintem az a lenyeg h a pici szuleinek tetszen. Amug nkem a Nataniel tetszek e azt is lehet Natannak becezni. Szerintem ekezet nelkul szebb, nem is lehen satanak cikizni ahog irtak, es ha vmilye nen fog neki tetszeni ezt jobban lehet becezni is. De ne hallgas a rosszindulatuakra, legalabb te nem a jozsika, zolika nevekig juttottal el :-) Mindig lesz olyan akinek nem tetszik a valasztott nev(a jozsika nekem csunya, es szerintem nagypapaknak valo, a natan meg a noel tipusu nevekre azt mondjak h tul amerikas es modern, amit nem ertek h miert olyan rossz, nekem pl ezek tetszenek :-) , a david, botond is szep de sokan azert nem ezeket valasztanak mert gyakori... mindig van vmi :-) ) Sok sikert! :-)
2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!