Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép nevek a...

Szerintetek szép nevek a nátán és a manassé?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Mi is héber neveket vàlasztottunk. Az volt a lényeg, h nekünk tetszen. Volt aki eleinte kritizàlt, aztán meg azt mondta, h elismeri milyen jó vàlasztás. Én nem bàntam meg, de fel kell készülj a sok beszólàsra, de én pont lr@m, h ki mit gondol. Nekem meg a sok Hannától meg Bencétől àll égnek a hajam. Ez van.
2013. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb mint a Dzsesszika, Ronáldinnyó és a társai..azokat hagyjuk meg a cigányoknak.

Nem annyira borzasztóak szerintem!

2013. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A héber nevekkel alapból nincs bajom, csak ezek olyan furcsák és idegenek. Mért nem lehetne akkor inkább vmi szokványosabb, ismertebb?
2013. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Vannak szép héber nevek, de nem ezek! A Bibliában vannak sokkal normálisabbak is.... Manassét még életemben nem hallottam.
2013. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de a Lajos sem szebb nem beszelve z Afrodite, Kilian es tarsairol. Amugy meg szived joga.....
2013. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem a Manassé nagyon tetszik, de nem merném adni. Ugyanígy tetszik az Efraim is, de azt sem merem :)

Találtunk egy harmadik héber nevet a fiúnknak, az kicsit kevésbé fura, de semmivel sem gyakoribb ezeknél.

Szerintem aki egy nevet gúnyol és szidalmaz, az annyira buta, hogy fölösleges kérdezni, tetszik-e neki vagy sem az adott név. Senkinek nem tetszik minden név, de az értelmes ember ezt magában tartja, s nem elhiszi, hogy az a név márpedig objektíve ronda...:)

2013. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!