Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy a lisztérké...

Elképzelhető, hogy a lisztérkénység eddig nem jelentkezett volna?

Figyelt kérdés

Fiam 14 hónapos, 7 hónapos kora óta eszik lisztes ételeket. Most viszont a doki gyanítja, hogy érzékeny. Most lett pöttyös két napja!

De ennyi ideig nem vettük volna észre? Gondolom, ha azt lenne, akkor fájt volna eddig is nagyon a hasa,meg lettek volna kiütései. Ez idáig semmi, csak most a kiütések.


2013. febr. 9. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lisztérzékenység bármikor kialakulhat. Gyerekeknél egy ideig tolerálja a szervezet, utána jelzi, hogy vmi nem ok.

Aférjem 33 évesen lett lisztérzékeny.

A gyerekeket vinni kell szűrővizsgálatra, 3 éves kortól. Akkor nem volt az, a doki azt mondta bármikor kialakulhat.

2013. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azt nem értem, hogy akárhol olvasom, hogy milyen tünetei vannak, az a fiamnál nem jelentkezik.

Most ugye kiütéses, de csak az arca és a nyaka. Nem megy a hasa, nem véres a széklete, nem puffadt a pocakja!

Szóval csak ezért nem értem!

2013. febr. 9. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen agyalni, ez csak egy lehetséges dolog, hogy ettől van. A Lisztérzékenységnek két fajtája van, a cöliákia, és a dermatitis herpetiformis duhring. Ami a bőrön át jelentkezik elsősorban, és nem a beleket támadja meg. A férjemnek is ilyen volt, semmi más tünete nem volt, csak bizonyos területeken csúnya ragyák voltak rajta. Vízszerű hólyagok.
2013. febr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lisztérzékenység néha majdnem tünetmentes és sokkal több embernek van mint aki egyáltalán tudja magárol. Van akinél csak puffadás érzet, fáradékonyság és egyéb "enyhe" tünetek jelentkeznek.
2013. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!