Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babám ha nem fogadja...

Tápszeres babám ha nem fogadja el a teát, tehetek bele egy kis cukrot? Nem ártok neki ezzel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
De ártasz és felesleges.Később csak cukros italokat lesz hajlandó meginni.
2013. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Milyen teát próbáltál?
2013. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Amúgy sok baba nem iszik semmit a tápszeren/anyatejen kívül, van ilyen. Általában nem jelent gondot.

Lányom pl. 1 éves korától volt hajlandó inni is az evések mellett/között, addig semmi.

Hiába kínáltam én akármivel is.

Én amúgy nem voltam híve a cukornak aprócska korban, de anyukám simán megitta volna lányomat cukros teával, de azt sem itta.

2013. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És akkor mit adjak neki?A vizet sem issza meg.Se a forralt csapi vizet,se a babavizet.
2013. febr. 9. 14:01
 5/18 A kérdező kommentje:
3 hónapos.Zömében tápszert kap.Mecsek baby-t próbáltam,még kicsi a többi teához.
2013. febr. 9. 14:02
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség, amit az első ír.

Igen is egy picit lehet bele tenni. A cukor nem méreg, csak ha valaki nagy mennyiségben és állandóan fogyasztja, akkor válik egészségtelenné. De akkor sem maga a cukor miatt, hanem a mennyisége miatt.

A fiam sem volt íztelenül semmilyen folyadékot meginni a tápszer mellett, így mi vettük neki a csecsemőteákat, amiben szintén volt cukor, de csökkentett mennyiségben. A fiam a sima teát cukorral ízesítve sem volt hajlandó meginni. A folyadék viszont kellett.

Szóval kapott cukros innivalót baba korában.

Most meg lehet nézni, a sima vizet is úgy issza, mint más a cukros teát. Ennyi.

Arra pedig figyelek, hogy a fogaid megfelelően ápoljam.

2013. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az enyém sem iszik semmit a tápszeren kívül.Pedig már mindent kipróbáltam,tea,gyümilé.Pár korty és löki el,ha egyáltalán elfogadja,mert sokszor csak kínálom és már utasítja is el.Most 13 hónapos,és fél éves kora óta próbálom rávenni az ivásra!
2013. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

*fogait megfelelően ápoljam.

Egyébként a védőnőnk ajánlotta a csecsemőteákat, mi a Milupásakat vettük, de van Hippesben is, meg lehet más gyártóknak is vannak ilyen termékei.

2013. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én azért kérdezem mert megpróbáltam neki cukrot beletenni.Persze nem töménytelen mennyiséget.200ml teához tettem egy csapott teáskanál cukrot.Így megissza.:)

Csak érdekel,hogy nem lesz-e tőle baja?!Ő még pici a granulátumos teához,így azt nem adok neki,de innia kell a tápszer mellett és ahogy már írtam másképpen nem fogadja el.

2013. febr. 9. 14:06
 10/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban,hogy szomjas mert van,hogy 2 óránként enne.De van amikor csak 50ml-t.Gondolom szomjas nem éhes.
2013. febr. 9. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!