Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babám anyatejes és...

2,5 hós babám anyatejes és tápszeres, de már alig van tejem,és az utóbbi időben nem is mindig fogadja el, viszont elkezdte a cumisüveget is eltolni magától. Mit tehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Sokszor sztem még éhes,viszem a tápszert, és nagy üvöltés, és hosszas próbálkozás után elfogadja-az utóbbi időkben kevesebbet eszik, eddig megette a 750-et most meg csak sokszor 500 ml -t.Elég az neki,én túlzom el vagy most ennyi az igénye? Amúgy hízik csak most nem olyan ütemben mint eddig.
2008. okt. 6. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnál kb. 3 hósan volt egy kis visszavétel, nem igényelt annyi tápszert, mint előtte. Szerintem tudja a babád, hogy mennyi az elég neki, úgyis jelez, ha kér még! Nálunk pár nap és helyreállt! 4,5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,és szerinted az sem baj,ha ezek az időszakok kb 3 -4 naponként megismétlődnek?
2008. okt. 6. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmondom ősztintén, nem tudom, nálunk nem ismétlődött, már elég régóta jó étvágya van. Bár még korainak tartom, de nem lehet, hogy az inye van megduzzadva, azért fogadja el nehezen a kajcsit? 1.válaszoló voltam.
2008. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem látom duzzadtabbnak.
2008. okt. 6. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Kérdezz rá a dokitól, hiszen ő mégiscsak szakember, hátha lát valamit, bár szerintem ha fejlődik és jókedvű baba, akkor nincs ok aggodalomra. :)
2008. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:-) Sztem is elviszem,mert mostanában sokat nyűgös,igaz a család a frontra fogja, dehát mindent nem lehet arra kenni.
2008. okt. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!