Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek "baj" ha felkeltem...

Szerintetek "baj" ha felkeltem a 9hós kislányom napközben, ha túl sokat alszik? Van olyan anyuka aki szintén felkelti ilyen esetben?

Figyelt kérdés

kislányom 2szer alszik kb. fél-1 órát, de van olyan, hogy akár 2óra után sem ébred fel, ilyenkor felébresztem, főként a délutáni alvásnál, hogy ne ússzon el az este!

meg ha többet alszik napközben, éjszaka rosszul alszik, sokszor ébred!

Szerintetek rosszul teszem és hagynom kéne amíg ő akar, vagy ez így rendben van?


2013. febr. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"meg ha többet alszik napközben, éjszaka rosszul alszik, sokszor ébred!"


akkor már meg is válaszoltad.és úgy csináld ahogy nektek a legjobb.

egyébként én is felébreszteném ha már több mint 2 órája alszik,mert túlságosan kipihenné magát és csak éjjel a gond volna vele mert nem álmos.

2013. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is pont igy van ahogy nálatok.Én mindig felébresztem olyankor pont ezek az okok miatt:)
2013. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Jól csinálod, én az egyévesemet is mindig felkeltem du. 4 körül.


Van egy ismerősöm, aki mindig panaszkodik, hogy későn alszik el a baba, éjjel is sokszor fent van, 10 hónapos. Na , a múlt héten örömmel mesélte, hogy mióta reggel nem hagyja 11-ig, délig aludni, és délután sem alhat 4-5 órát, azóta milyen jó éjszakáik vannak. Na ő a nem normális.

2013. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi megnyugtattatok!!

Eddig is úgy gondoltam,hogy rendben van, csak múltkor volt egy hasonló kérdés, és a kérdező anyukát sokan lehurrogták, hogy ők sosem keltenék fel a babájukat, mert milyen rossz nekünk felnőtteknek is ha nem magunk ébredünk...

szóval 1picit elbizonytalanodtam.. :)

2013. febr. 9. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem ez el a 14 hónaposomnál!

Többször előfordult, hogy ha túlaludta magát, tehát 2-3 aludt délután, akkor az esti alvás is kitolódott, amitől egész este nyűgös volt. Olyan fáradt volt, hogy már ülni alig bírt, de aludni az Istenért sem akart, és éjszaka sem aludt jól utána!

Szóval én most keltem! Nekem a doki azt mondta,hogy egy gyereknek napközben max másfél óra alatt ki kell aludnia magát!

2013. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök ennek a kérdésnek mert mi is hasonló cipőben járunk régóta. Ha napközben túl sokat alszik a 11 hós lányom akkor este nem lehet letenni. Már csak egyszer alszik kb 2-től de én 4 után már sosem hagyom aludni különben este virgonckodik. Én ebben maradi vagyok kicsit, szerintem egy gyerek este 8-kor aludjon már csak azért is mert csomó dolgot csak akkor tudok megcsinálni, ha ébren van nem megy.
2013. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hós és felkeltem, ha nagyon bealszik. Én más okok miatt, az én babám nagyon kisétvágyú és ha du. 4-kor fogyasztja el az uzsit, akkor este 8, 9 körül még nem éhes, de fél 10-kor van esély, hogy egyen. Ha nem keltem fel a 4-es étkezésre és hagyom, hogy 5-kor egyen, akkor úszott az esti vacsi és éjjel sem szól, hogy éhes. És mivel a tízórait is kihagyja, mert akkor még abszolút nem éhes, így bizony felkeltem az alvásból szegényt.
2013. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!