Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan keszititek babatokna...

Ti hogyan keszititek babatoknak a halat?

Figyelt kérdés
otleteket szeretnek.most csinalnam eloszor de nem tudom hogyan csinaljam hogy izletes legyen.
2013. febr. 10. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy magunknak is készítem.
2013. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én babám 8 hónapos, így még csak édesvizi hallal próbálkozunk.

megfőzöm, gondosan kiszálkázom és utána pürésítem és úgy keverem hozzá a zöldséghez.

kicsit macerás a szálkák miatt...

2013. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de milyen halat adtok, mert nekem a védőnőm lazacot ajánlott, viszont az egy kicsit drága...


Illetve gondoltam, hogy az omega 3 vitamin érdekében halolajat adnék a babámnak, 8 hónapos, mit gondoltok?


És engem is érdekel az elkészítés. Olvastam, hogy a sütőrácson megsütik, de ennyi a tudományom.

2013. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sütheted is serpenyőben, pici olajon vagy lyukacsos párolófeltéten lehet párolni is fedő alatt. Ekkor olyan puha, hogy még a fogatlan baba is el tudja nyomkodni az ínyével, ha pici falatokban adogatod a szájába. A fűszerezés ízlés dolga, én azért egy pici sót mindenképp tennék rá!
2013. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szoktat tonhalas paradicsomos tésztát csinálni, roston sült halat, általában pisztrángot, füstölt lazacot, ezek nem drágábbak, mint a felvágottak nagy része, bár sokan azt gondolják.

Főleg neki egy kis adag, napokig kitart, párszáz forint.

8 hónapos kora óta adok tengeri és édesvízi halat is.

2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,megparoltam pici soval, ez egy hekk tengeri hal,eleg draga,de nem lenne baj ha megenne.de nem izlett neki ,megprobalom sutni majd par nap mulva meglatjuk. 10 honapos most,eleg sok mindent eszik mar,de lehet nem fogja szeretni a halat,en sem szeretem.
2013. febr. 10. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!