Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót ajánlasz?

Milyen hordozót ajánlasz?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ilyen kötözőset.


Igazából a kengurus dolog mozgat. Viszont gondolom ebből sem mindegy, hogy milyet vesz az ember.


Max. 10-15 ezret szánok rá. És a gyerekem kb. 2,5 hónapos korától szeretném használni.


Köszönöm a segítséget!


2013. febr. 10. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak a kenguru marad. A mei tai (kötözös)kerül ennyibe . A csatos változata drágább ,bár használtam talán kapsz ennyiért.

A kenguru rosszabb ,mert lóg a gyerek lába ami nem a legjobb. És ha minimálisan is kötött lesz a csípője a picidnek akkor a kengurut felejtsd is el ,mert ront a helyzeten. Viszont akkor a kendő vagy a mei tai még terápiás hatású is lehet. Kenguruba olyat keress aminek széles a láb közti része.

2013. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Bar latom h leszogezted elore h kotozoset nem szeretnel azert en mondanek par szot rola.van egy mei-tai nevu hordozo ami nem kendo inkabb a kenguru es a kendo kevereke.biztonsagos kenyelmes es nem is draga.en most varrattam egy meitait postakoltseggel egyutt 8000 ft en valaszthattam ki az anyagot.egesz pici kortol lehet hasznalni.

Egyebkent hasznaltam kengurut az elso gyermekemnel de most h van osszehasonlitasi alapom a meitai jobb sokkal :)

Ha esetleg erdekelne moni meitai igy megtalalod az oldalt

2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
csatos meitai
2013. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Ha kötözőset nem szeretnél(annak ellenére, hogy egy ilyen picinek ez lenne a legjobb), akkor csatos hordozók közül a Manducát válaszd, nem túl nagy az ülepe, ha nem túl kicsi a babád, akkor lehet, hogy nem ér túl az ülepe a térdhajlatán.

Használtan találhatsz már annyiért, ami belefér a keretbe.

A "hagyományos" értelemben vett kengurut tényleg mellőzd inkább ha van rá mód.

2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mindenhol azt olvastam, hogy a mei tai a legjobb...én vettem is egyet a picimnek: 3 hónapos kortól lehet használni. Mi már 4 és fél hónaposak vagyunk és még mindig üvölt benne a babám!

ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem biztos, hogy nektek az lesz jó, amit a többség annak mond.

2013. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos rossz infót kaptál:(. A meit tai nem a legjobb, főleg nem picinek. MIvel nagy terpeszt csinál, nagyobbat a "természetesnél", sok baba ki nem állhatja, hiszen egyszerűen túlságosan nagy terpeszbe kényszeríti:(, és e miatt akár még homoríthat is benne, ami nyilvánvalóan kényelmetlen.

A kendő ill. a karikás kendő az, amivel éppen akkora terpeszt tudsz csinálni, amekkora kényelmes a babának.

2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk Chicco Go kengurunk van, kényelmes, egyszerű használni, nagyon szereti a baba is. Ennek elég széles a terpesze, biztos vagyok benne, hogy kényelmes neki, mert nagyon szeret benne lenni, sokszor el is szunyókált a kenguruban.
2013. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok. Nem csak a kényelemről szól hanem arról is mi az egészséges! Az első 3 évben nagyon sokat tudunk a gyerekünknek ártani. Én is vettem kengurut mikor terhes lettem, fogalmam nem volt,hogy van más lehetőség is. Majd ahogy minél többet olvasgattam láttam ,hogy van egy lehetőség még. A kisfiamnak enyhén kötött a csípője így nem is lenne jó neki. Viszont vettünk rugalmas kendőt, az terápiás célból is jó és az a legjobb a kicsiknek 7-8 kg-ig. Sokat alszik benne. Most tértünk át(4hós) mei taira, ez is kényelmes és nem terheli,se a gerincét ,sem a csípőjét.


Még eszembe jutott mielőtt eladtam a kengurut azért beletettem 3 hónaposan a kicsimet 2 percre. AZ is tetszett neki! De miért ne tetszene mikor máshogy látja a világot ,mint fekve,ringatva van és a legközelebbi testkontaktusban van az anyukájával,aki még a világot jelenti neki!

2013. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a blogban hol van ,hogy kendőbe volt vagy abban halt meg ?Ott az van,hogy az ágyban találták meg. Sehol! Plusz a kendőben léttől miért lett volna véres? Miért kell ilyen rémtörténeteket megosztani feleslegesen?
2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor javaslom olvasd el mégegyszer a történetet, a végét se ugord át. Ha akkor sem találod, akkor a hiba a te készülékedben van. Mint mondtam az ismerőseink, először tőlük hallottuk a sztorit, szóval ez nem egy legenda, de a blogban is érthetően le van írva.
2013. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!