Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót ajánlasz?

Milyen hordozót ajánlasz?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ilyen kötözőset.


Igazából a kengurus dolog mozgat. Viszont gondolom ebből sem mindegy, hogy milyet vesz az ember.


Max. 10-15 ezret szánok rá. És a gyerekem kb. 2,5 hónapos korától szeretném használni.


Köszönöm a segítséget!


2013. febr. 10. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Gyengébbek kedvéért kimásolok egy mondatot:

"Bár halál oka nagy eséllyel fulladás, ami a nem túl előnyös testhelyzet következménye, a rossz kendőkötés vonzatában, de ez van."

2013. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Azóta kitörölték a kendős részt, gondolom nem véletlenül :(
2013. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan másoltad be, mert nem volt benne, kétszer olvastam át!!!!


A gyengébbek kedvéért ez volt és van benne: Egyszer csak keserves és félénk szólítást hallottam. Odamentem, majd az ágyon egy véres ruhájú, fehéres színű, mozdulatlan Rékát láttam.



Nem hiszem ,hogy az ágyhoz kötözte volna oda!

2013. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy kitörölte azt a részt, amiben leírta a halál okát. Nem akarom bizonygatni, hogy mi állt benne korábban, ha nem akarod nem hiszed el, nem akarok tovább csámcsogni ezen a témán, mert gusztustalan lenne.

Csak remélni tudom, hogy nem azért törölte ki azt a részt az írásból, mert egy itteni kendős anyuka zaklatni kezdte :(

2013. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De te ,hogy tudtad kimásolni mikor akkor sem volt benne? :) Én írtam ,hogy nincs benne majd te utána írtál és te sem találtad ,de érdekes! Kendős anyukából meg van sok! Ha rám célzol ,akkor megnyugtatlak én nem írtam neki :)
2013. febr. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy meg volt nyitva a blog, amit még akkor nyitottam meg, amikor benne volt az ominózus rész, és nem zártam be, nem is frissítettem, csak amikor sokadszorra írtátok, hogy nincs benne, ráfrissítettem, mert gyanús lett.
2013. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

"Bár halál oka nagy eséllyel fulladás, ami a nem túl előnyös testhelyzet következménye, a rossz kendőkötés vonzatában, de ez van."


Még így sem biztos, hogy a kendő miatt volt. Másrészt pedig, ha amiatt is volt, akkor - ahogy az idézetben is - a rossz kendőkötés, vagyis a nem megfelelő használat miatt. Ha valaki valamit nem rendeltetésszerűen használ, és ebből probléma lesz, az nem az adott eszköz hibája (ha valakit megszúrok egy villával, akkor az nem a villa hibája, hanem az enyém, mert nem megfelelően használom).


Úgyhogy így, félinformációkkal rémisztgetni az embereket, lejáratni a kendősöket szerintem elég undorító...

2013. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!