Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy baba fél a sötétben?

Figyelt kérdés
6 hós fiam nappal, ugyanott, ugyanabban a ruhában, ugyanolyan fényviszonyok közt ( de ugye nappali fény beszűrődik a másik szobából) nyugodtan alszik több órát is. Éjjel fél-egy óránként felébred, sokszor elég egy kis helyváltoztatás neki, nem éhes, ritkán szomjas. Most épp nem a foga fáj, mert akkor sír, sikít, nem tud elaludni. Most egyszerűen valamitől felriad, de utána alszik tovább. Mitől lehet? Én a sötétre gyanakszom, gyerekként féltem a sötétben. Van valakinek sötétben félő gyermeke?
2013. febr. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk amikor elmegy egy auto az ablaka elott, akkor a lampaja bevilagit es ilyenkor ket vastagabb fenycsova lassan " vegigmegy" a plafonon, ha epp elotte folebred egy pillanatra, akkor meglatthatja es ugye ok ,meg nem tudjak h mi az. Mondjuk nem tudom h ez egy hat honaposna menyire lehet igaz, de nekunk kb. 2 evesen volt es csak akkor jottem ra, mikor ma nagyon kivancsi voltam h mi lehet ott, es askkor mutotott a plafonra es mondta h mumus. A mumussal meg biztos egy kedves ismeros fenyegette :-)

Nem hiszem h meg ilyen pici korban fel... Nyugi, megoldodik.. sok sikert:-)

2013. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem pedig igen is felhet mar ilyen picikent is.

Kisfiam 4-5 honapos volt amikor ugyan ez volt nalunk is, felkapcsoltam a kislampat es lass csodat egesz ejjel aludt. Proba kepp megcsinaltam, hogy biztos legyek a dologban. Felkapcsoltam a kislapmat, majd kb 30 perc mulva lekapcsoltam, es bizony nem sokra ra, fel is sirt a picikem. Most mar 11 honapos es meg most is van hogy csak lampa fenye mellett alszik el. En nem banom, ha ot ez megnyugtatja, hat egjen.

Szerintem mindenkepp probald ki, es majd meglatod, ha van valtozas akkor lehet fel a sotetben, ha nem akkor lehet akar a fogzas, mozgasfejlodes is a ludas.

2013. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan hogy éjjeli fényt kapcsolsz ( nekünk sólámpa van) és megnézed akkor hogy alszik éjjel ...
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves és ő éjjeli fény mellett alszik,mert nem tud teljes sötétben,ez születése óta így van.A babák szerintem még nem félnek csak így érzi magát biztonságban ha látja a saját környezetét.
2013. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!