Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hogy bizonyosodik meg...

A baba hogy bizonyosodik meg körülményei változatlanságáról az éjjeli ébredéskor, ha sötétben alszik?

Figyelt kérdés

Lányom 9 hós és igen rossz alvó. Tervezzük egy altatási módszer kipróbálását a jobb alvás érdekében.

De van pár dolog, amire a könyvek nem adnak választ.

Pl mindegyik azt írja, hogy a villanyt kapcsoljuk le. De ha sötétben alszik a baba, akkor hogy látja éjjel, ha felébred, hogy minden úgy van, mint amikor elaludt? Egy pici 2 ledes éjjelifény van, de az erre szerintem nem elég...

Vagy hogy találja meg a cumiját sötétben? Bár a módszerrel együtt a cumiról is le szeretném szoktatni.

Bizonytalan vagyok, sok a fekete folt, de valamit tenni kell, hogy ő is, mi is jobban aludjunk.

Tanácsok? főleg annak, aki végigcsinálta a "programot"..

Ha van kedved, írj privit, szívesen veszem majd:-)


2009. márc. 10. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom, hogy melyik programra, könyve gondolsz. Én az Aludj jól gyermekem nevű könyvet töltöttem le a netről. Hellyel közzel be is jött amit írtak benne. Mostanában 1* ébred 8 hónapos kisfiam 5 óra körül enni, este 20.30-kor vacsizik és rögtön el is alszik.

Az a lényeg, hogy úgy ébredjen, ahogy elaludt. Pl ha cicin alszik el, akkor azt fogja követelni, ha szólt a tv akkor azt. Igen a cumi nálunk is gond, de próbáld meg anélkül megtanítani aludni.

Sok sikert!

2009. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a könyv van meg, erre gondoltam (van egy másik is, de lényegében ugyanezt írja)

Köszi, ilyen tapasztalatokat várok továbbra is.

És arról az evésről nem tudod, vagy nem akarod leszoktatni?

2009. márc. 10. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
így volt a menet nálunk: este vacsi mesélés után be az ágyba (már nem rácsos ágy volt)szeretgetés után kimentem ,az ajtót nem csuktam rá. Hát ö ki mászot utánunk én szépen vissza tettem beszéltem neki de semmi jutalom puszi higadtan viselkedtem (persze izgultam).Persze sír. Ez így ment, éjjel is csak csitigadtam.Utána ugy modosítottam hogy délutáni alvásnál bent maradtam a szobába (1szobánk volt)én is aludtam az ágyamon ö a kicsi ágyon.Este is befordult a falfelé mi meg tévéztünk. Mi vagyunk a falka vezér . Kitartást.Nagyon jó alvó lett.
2009. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem pici gyermek figurás lámpa éghet nálunk is ég elalvásnál azt figyeli a kicsim, mi a cumit bedobtuk a tóba kiránduláskor így ö tudta hogy nincs (már 10 éves )nagyon erős legyél és csak rajtad meg a férjeden mulik kitartás nekünk sikerült
2009. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elsö válaszolo melyik oldalon található a könyv letöltése?
2009. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Jobb egérrel kell a könyv borítójára kattintani, majd hivatkozás mentése más néven. Miután lementette, a letöltött anyag .rar kiterjesztésű lesz, ezt total commanderbeen tudod megnézni/megnyitni.

2009. márc. 10. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
köszike már olyan kiváncsi voltam erre a könyvre én már nem tudom melyiket olvastam 9 év.de nálam bevált én kicsit katonás vagyok a nevelésben és kenyérre lehet kenni az imádni való fiamat
2009. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!