Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám hétfő óta...

6 hónapos babám hétfő óta nagyon nyűgös, sírós. Egymagában már nem játszik el. Más babája is nyűgösködik? Tudtok ellene valamit tenni? Eléggé fárasztóak a nappalok. Minden tanácsnak nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám csak 3,5 hónapos, de Ő is sokkal nyűgösebb valamiért. Lehet hogy éreznek valami frontot, vagy azt érzi, hogy én is fáradtabb vagyok a szokottnál, ugyanis a BKV sztrájk miatt a páromat minden hajnalban ki kell vigyem a metróhoz, aztán alig-hogy visszafekszem kelünk, mert a nagayobb gyerkőc meg megy oviba. Én kirakom a nyugi székében a konyhába és egyfolytában dumélok, meg énekelek neki. Ha már így sem bírja, akkor fel kell vegyem. Ez megy kb 2-3 órán keresztül, aztán alszik. Mást nem tudok tenni!
2010. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém sajna nem csak nappal nyűgös, búcsút intettünk a nyugis éjszakáknak is pár napja. Én új rendszert vezettem be, ha nyűgös, akkor ringatás, kiságy, alszik is mert éjjel sokat ébred, ha nem működik semmi, akkor bepakolom a babakocsiba, és útra kelünk. Tegnap 3 és fél órát aludt a kocsiban, én meg lejártam a lábam:) Gondolom a cici sem nyugtatja meg, az enyém se lett tőle jobb kedvű:)

Önálló játék nálunk is kilőve, oda szoktam feküdni mellé a játszósarokba, és folyamatosan adogatom a játékokat, egyiket a másik után, ezzel ma délelőtt 40 percre lefoglaltam, el is fáradt rendesen, úgyhogy most alszik. Kitartás, előbb utóbb elmúlik, sanszos, hogy ez a hülye időjárás is betesz nekik.

2010. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Jó tudni, hogy nem vagyok/vagyunk egyedül. Remélhetően majdcsak jobb lesz.

Várok még szívesen válaszokat.

2010. jan. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!