Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulás, Segítség, mit tegyek?

Szorulás, Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos,már a 7.napunk kaki nélkül. Eddig is teltek el 4 napok,mire kakilt,de ennyi még nem volt. Szerdán megyünk orvoshoz. anyatejes. Amiket eddig próbáltunk a folyamatos hasfájására,szorulására: Infacol,Espumisan,Colief,Masszázs,hasratétel,torna,őszibarack,szilva,sütőtök,hőmérőzés,glicerines kúp,sok folyadék:baracklé,víz,teák,Laevolac szirpup,szélcső... azt hiszem nem hagytam ki semmit. Szélcsővel jön egy két puki,de kaki csak annyi,hogy éppenhogy le kell törölni a kis popóját. Ugyanez a hőmérővel is,csak akkor puki nem jön. Nagyon sírt ma már,vörös volt a kis feje,nyomott erőlködött,egész nap sírt,nem tudok neki sehogyan sem segíteni,és aludni sem alszunk,mert éjszaka,hajnalban is szenved.

2013. febr. 11. 20:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok,nagyon jól esik. Sajnos a kamilla tea,a laevolac szirup és a glicerines kúp sem segített a kislányomon:( A Mira Baby-t és a Bonolact Pro+Kid-et nem próbáltuk,utánanézek akkor mindenképpen,de remélem holnap a gyerekorvos is mondd valami értelmeset. Körtét meg meggyet még nem evett,de akkor ha szabad már neki adni,akkor kipróbálom azt is. Köszönök minden segítséget!!!!
2013. febr. 12. 09:28
 12/15 A kérdező kommentje:
Végre kakilt :) Nem tudom mitől,mert ma nem adtam neki semmit,illetve a szokásos sütőtök,kamillatea :) de mindenképpen beszélek erről holnap a dokival,mert ez így nem állapot :)
2013. febr. 12. 15:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy sikerült:)Minden nap adsz neki kamillateát?
2013. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem,egy 3 napja kezdtem el a kaki miatt. szárít így általában más folyadékot kap,vizet vagy gyümilevet
2013. febr. 12. 19:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen,én is azért kérdeztem,reménykedtem,hogy 'csak' ennyi a probléma:)
2013. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!