Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nivea Baby termékek jók?...

Nivea Baby termékek jók? Főleg a fürdető érdekelne.

Figyelt kérdés
Elég száraz a bőre a babámnak. A gyógyszertári kavart az nem jó. Próbáltuk a Gabi, Johnson terméket, de száraz a bőre, de nem ekcémás, így nincs szüksèg a drágább fürdetőre.pl.Babé. Na meg ezeket megvenni, hát luxus lenne.
2013. febr. 11. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a fürdetőjük. Én még a popsikrémüket is nagyon szeretem.
2013. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyum nemreg hozott nekem egy cikket a babafurdetokrol...a Nivea valahol hatul kullogott a paraben es egyeb karos tartalom miatt. Viszont egy DM-es termek - sajnos nem emlekszem a nevere - elvonalas volt a kedvezo arahoz kepest.

En Mustela-t es a meregdraga weleda-t hasznalom.

2013. febr. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a nivea baby összetételét a krémmánia oldalán és teljesen parabénmentes.
2013. febr. 12. 06:48
 4/8 edit1979 ***** válasza:
Szia! Mi is azt használjuk 2,5 hónapos kora óta és nagyon szeretjük. A gyógyszertári fürdetőt utálta. :-)
2013. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a gyógyszertári fürdetőt lecseréltük a nivea baby olajos fürdetőjére, imádjuk, nagyon szép a bőre a kislányomnak, 2 hetes kora óta ezt használjuk.

illetve a baby samponját is használjuk, azt is nagyon szeretnjük

2013. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha száraz a bőre csak egy lépés az ekcéma. Nálunk is így volt. A Johnson és a Nivea a legtöbb káros anyagot tartalmazó készítmény. A DM-nk van Sensitiv terméke, semmi nincs benne: paraffin, tartósítószer, parfüm, semmi, ez elég olcsó. Ami nekünk bevált a száraz bőrre: Linola Fett fürdőolaj 3-4 hétig elég és 1800 körül van, Weleda is nagyon jó, a testápolója és az olja hihetelne jó (az ára is), de nekünk az ekcéma miatt a Linola család vált be. Sokan dicsérik száraz bőrre a Sanatopicot is.
2013. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is Niveat használunk.Nagyon jó!Imádjuk az illatát,amit még másnap is lehet érezni a babán.
2013. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baranka ***** válasza:
Én nagyon szeretem! Nagyon kellemes az illata.
2014. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!