Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adjátok a babának az...

Mikortól adjátok a babának az üveges bébiételt, gyümölcsöt? Mikortól jöhet a foga? :már rég óta folyik a nyála. Miket szoktatok velük csinálni? Babaúszással hogy álltok?

Figyelt kérdés
3hónapos baba anyukája
2009. szept. 6. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nem járunk babaúszásra.

Fiam 8 hónapos, 6 hónapig csak anyatejet kapott,utána kezdtem az üveges almával, barackkal, később a banán-alma, banán, mint gyümölcs, aztán most már rengeteg félét megkóstoltattam vele. Foga még egy sincs. 2 hónapja stabilan ül, egy hónapja feláll, ahol csak tud. Most épp itt ül mellettem egy halom játékkal, és sorban nézegeti mindet.

2009. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én fiam 11 hós.

Két hónapos kora nyálzik, de foga még nincs.

Gyümölcsöt és bébiételt 4hónapos kora óta kap. Addig csak tápszert kapott.

Ja és abba a korba van, hogy nem tudok vele mit csinálni csak rohanok utána. Felkel, eszik, iszik utána rögtön elkezd szaladgálni. És következő alvásig nem áll meg.

2009. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!