Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illóolajak párologtatásra,...

Illóolajak párologtatásra, nátha? Milyet használtok?

Figyelt kérdés

A lánykám kicsit szörscög, nem veszélyes még, ha szívom orrszívóval (porszívós) nem igazán jön le semmi. Viszont pár hónapja is így kezdődött szerintem és köhögés lett belőle, mert hátracsorgott a váladék...náthás akkor sem volt.

Most viszont szeretném elkerülni, és már tengervizes spray-vel fújom az orrát, de szeretnék ráerősíteni egy kis természetes segítséggel.

Eukaliptuszolajat, citrom és citromfő olajat ajánlanak erre, melyiket használjam? Keverhetőek is, hogy több félét cseppentek a párologtatóba (ultrahangos hidegpárásítóba fogom, mert van olyan lehetőség rajta)?



2013. febr. 12. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 10 hónapos a cicám...
2013. febr. 12. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig kamillateával csinálom a párologtatást!
2013. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod a borsmenta és a citromfű olajakat külön-külön. A borsmenta kidugaszolja a nóziját, a citromfű pedig csírátlanítja (fertőtleníti) a levegőt.
2013. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
félbevágott nagyobb vöröshagymát is tehetsz a közelébe, állítólag az illóolaja segíthet a nyákoldásban
2013. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk az eukaliptusz vált be, nem kevertem mással.
2013. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül én is nagyrészt eukaliptusz olajat használtam, időnként pár csepp citromolajat is csepegtettem bele, nagyon bevált, szerintem sokat segített a gyógyulásban! :)))

2013. febr. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!