Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 2 max.3 napos a...

Általában 2 max.3 napos a menzeszem. Ez normális? Esetleg vékony méhnyálkahártyára utal? Ha igen mi a gyógymód?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Így van.Vékony lehet a méhnyálkahártyád.

Peteéréstől tanácsos palástfű teát inni,ez vastagítja.

2009. nov. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elég vékony lehet, és ha vékony akkor nemtud megérni megfelelő méretűre a petéd,mert ha megérne 15mm es pete már női hormont termel és az vastagitja a méhnyálkahártyát-
2009. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is mindig 2-3 naois volt es gyene. egy kicsit vekony volt a mehnyalkahartyam, mert sokaig szedtem a fogamzasgatlot(allitolag attol). a 8. honapban sikrult teherbe esnem.

akkori kerdeseim:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


23 hetes km

2009. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, gyorsan irtam es tele van erthetetlen szavakkal, de gondolom a lenyeget megertetted belole!
2009. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Utolsónak szívből gratulálok!:))Olvastam a kérdéseid és a kommenteket, így kicsit megnyugodtam és remélem nálunk is hamarosan jön a babóca.

Használtál valamilyen gyógymódot a 8 hónap alatt vagy csak simán sikerült teherbeesned?

2009. nov. 21. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 napos mensik voltak,28 napos ciklus. De már csak a vetélések (2) után, előtte mindig normális volt. Cickafark, palástfű teát ittam, barátcserjét szedtem. Az egyik ciklusban voltam dokinál félidőben, megnézte uh azt mondta nincs peteérésem a legnagyobb ha jól emlékszem 8mm volt. Küldött vérvételre, a 26. napira elmentem a 3. napira már nem tudtam mert nem jött meg. 26 hetes terhes vagyok, fogalmam sincs hogyan de abból a nem létező érett petesejtből egy kis csoda van születőben. Ráadásul a görbém is olyan volt amiről soha nem mondtam volna hogy babás görbe, még a hőm is elindult lefelé. Szóval soha ne adjátok föl, mert addig amíg meg nem jön, még van remény!!!
2009. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23 km vagyok.

koszi a gratulaciot! semmilyen gyogymodot nem vetettunk be, pedig mar nagyon el voltam keseredve. folsavat vegig szedtem a 8 honap alatt es a ciklus kozepen mindig gyakrabban voltunk egyutt. ennyi... az eredmeny itt kick-box-ol a hasamban! :-)

repitem hozzad a golyat!!!!!!!!!

2009. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!