Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki paranoiás az nem normális?

Aki paranoiás az nem normális?

Figyelt kérdés
Nem normális? Őrült?

2012. nov. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy őrült. Szerintem az csak idegi betegség, amin lehet segíteni. De nézz utána, vagy írjon még valaki :) mmert lehet, hogy rosszul tudom. De őrültnek akkor sem mondanám.
2012. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, a paranoiának is van több fokozata. Kis mértékben én is az voltam, mégsem voltam abnormális, vagy őrült. Ha az utcán találkoztál volna velem, fel sem tűnt volna...


Igazán őrült embert szerintem még nem láttál :)

2012. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze nem ez az őrült. ez egy ugyanolyan betegség mint a depresszió vagy bármi más mentális betegség. az őrültek el vannak zárva valami zártosztályon, olyat még nem láttunk szerintem sem.
2013. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én voltam zárt osztályon, a Klinikákon, ott egy nő paranoid skizofrén volt, de én csak 5 nap után vettem észre rajta, annyira normálisnak tűnt. Pedig ez már a súlyos eset.
2013. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!