Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan a babázás, mint amilyenn...

Olyan a babázás, mint amilyennek előre elképzeltétek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 23:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
igen pont olyan
2013. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan.Talán még jobb is.:)Nem gondoltam volna,hogy így lehet imádni egy csöppséget.
2013. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem:))Én is imádom a babám félreértés ne essék, de amit előre elképzeltem, hogy minden milyen idilli lesz, ahelyett sokszor fáradtság, éjszakázás , megoldandó helyzetek, párkapcsolati feszkók, versenyfutás az idővel, és még sorolhatnám ütötték fel a fejüket...a filmekben lévő mindenki mindig vidám, friss, üde, mindig rend van, senki nem sír stb. kép nagyon szép, de nem objektív, hanem mese habbal...!!
2013. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg annal is jobb. Minden faradtsagaval, kihivasaval egyutt. Anyanak lenni egyszeruen csodalatos. A baba mosolya, kacagasa vagy neha csak egy nezese is karpotol mar az atvirrasztott ejszakakert, a szulesi fajdalomert... Stb Nincs ehhez foghato erzes.

Talan annyi mas, hogy a felelossegerzes erosebb, jobban tudok aggodni erte, mint ahogy kepzeltem. Azt gondoltam, hogy en milyen laza anya leszek, amolyan 'no para anya'. Na ehhez kepest a forumokat bujom, hogy egeszsegesn fejlodik-e a korahoz kepest, eszik-e eleget, megfelelo-e a sulygyarapodasa... Stb. Hat nem vicces???? Ezt nem igy kepzeltem... :)

2013. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyelore eleg nehez, faraszto, nagyon surun szoptatok. Sejtettem, hogy nehez lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire. Egyelore hianyzik a szabadsagom, de biztosan majd megszokom az uj eletem.
2013. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem ilyennek képzeltem. Azt hittem teljesen tudatlan aggódó anyuka leszek, de nem így lett. Imádom az anyaságot!

Ez a pakolós korszak viszont kiakaszt! ;)

2013. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen :) Abból a szempontból igen, hogy mennyire szeretek vele bújni, mindig babusgatom és hihetetlenül imádom, de azért ilyen extra sírós babával mint a miénk még nem találkoztam a környezetemben és el sem tudtam volna képzelni hogy ilyen létezik :D De viszont határtalan boldogsággal tölt el, hogy látom, mindig megnyugszik ha dajkálom, érzem hogy szeret és ennyire ragaszkodik hozzám. Ez is nagyon csodálatos érzés!
2013. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem. Sétálni nem tudunk, mert üvölt a babakocsiban, aludni nem tudunk, mert éjjel vagy 15x kel. Enni, inni, wc.zni nem tudok úgy, hogy ne ordítson utánam. Egész na szoptatok, fejnem is kéne, de a gyerek ordít, a tejem meg folyik... Az egész napom sírásból és caros pelenkákból áll. ....mondtam volna ezt 1,5 évvel ezelőtt.... :)


Ma azt mondom, hogy 2 nagyszerű kisgyermek édesanyja vagyok, és e csodálatos.(4 és 1,5 évesek) Talán még mondhatom a kicsi miatt, hogy babázok, és eennek már minden percét élvezem.


Mindkét gyermekem extra nehéz eset volt csecsemőként, de a kicsit nem kívánom senkinek... ;)

2013. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem így képzeltem: az éjszakázások, az, hogy nem akkor eszek, iszok, wc-zek, amikor akarok, hanem amikor engedi....Az első 6 hónap nekem maga volt a pokol, totális kiborulás, tiszta idegbaj, imádom a fiamat, most, hogy már jól lehet vele játszani, tanítani, egyre több a visszajelzés részéről, már sokkal jobban elvagyunk és jobban is érzem magam. Már ott voltam, hogy szakemberhez fordulok, mert nem bírom. Segítségem nincs, csak este a férjem és nekik is kellett pár hónap, mire összeszoktak. Ma már esténként lelépek vásárolni, csavarogni, szolizni 2 szopizás között, de amíg nem tudtam egyedül is kimozdulni.....tényleg szörnyű volt. És még erre jött a sok szöveg: ez életed legszebb időszaka .....hát nem az volt. Már azon voltam, hogy 1 éves koráig itthon leszek és utána vissza megyek heti pár napot dolgozni, mert megőrülök. Most már jobb, de én nagyon ki voltam, a házasságunk is romokban volt, kimerült voltam, ideges és a férjemet találtam meg mindennel, mert egyedül voltam egész nap, nekem a 1,5 órás városi tologatás nem volt elég. Ezért biztosan nem lesz kistesó, én ezt nem tudom még egyszer ép ésszel végig csinálni, főleg, hogy akkor már nagyobb lesz a fiam és vele is kellene foglalkoznom. Egyetlen esetben gondolkodnék el rajta, ha anyukám addigra nyugdíjba menne és bármikor velünk lehetne és segítene, legalább a fiammal kapcsolatos dolgokban. Csupa nagy betűvel :NEM! De ma már kárpótol a nevetése és a ragaszkodása.
2013. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ment a zöld kéz, csak nem értem, hogy valakinél miért nem jelenik meg, hogy 100% hasznos a válasz. Na mindegy, tényleg köszönöm.
2013. febr. 14. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!