Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos baj lehet a babammal?...

Sos baj lehet a babammal? Irjatok kerlek!

Figyelt kérdés
reggel porszivoztam a babam orrat, csak vizes valladek jot, az egyikben volt boven, ki is porszivoztam rendesen, de hallottam hogy meg szorcsog, vissza kapcsoltam a porszivot, es veres valladek jott az orrabol, nem tul sok, de megijedtem. en serthettem meg neki? vagy mi lehet a baj? ;(
2013. febr. 14. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Igen, ez baj.

Legközelebb ne dugd fel az orrába teljesen, csak közelítsd az orrlyukához ha nagyon nagy a teljesítménye a gépnek.

Vagy vedd lejjebb a porszívó szívó teljesítményét.

2013. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult már ilyen, a száraz levegő az oka. Van párologtató a szobájában? Mi vettünk, éjjel is megy meg nappal is néhány órát, azóta jobb a helyzet. Ne aggódj, nem hiszem, hogy te sértetted meg, száraz lehet a nyálkahártyája és ez okozza. Ha megsértetted volna, vagy más oka lenne, rendesen vérezne az orra.
2013. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem történt. A babádnak érzékeny a nyálkahártyája. Az én egyik kisfiamnak ugyanez van. Már babakorától előfordult, hogy véres váladék jött orrszívásnál. Sőt, olyan is volt, hogy eleredt az orra vére orrszívásnál rendesen. Kétségbe esve mentem az orvoshoz, hogy most akkor mi legyen? Azt mondta, hogy ő ilyen, de ettől még szívjam az orrát nyugodtan. Szóval orrszívás, orrcsepp.
2013. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orszívók nem azzal az erővel szívnak , ahogy a porszívó .Ha aggódsz próbáld ki magadon.

Az első baromság.

2013. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!