Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás anyukák, mitől lett...

Ekcémás anyukák, mitől lett ekcémátok?

Figyelt kérdés
Azelőtt is ugyanilyen mosóport, öblítőt, tusfürdőt, dezodort stb. használtam, de kb. 3 hónapja ekcémás a kezem, lábam. A fiam fél éves. Aki a baba születése után lett ekcémás, mi okozta? Mit kerüljek el a háztartásban?
2013. febr. 14. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet a hidegtől?

Minden reggel este kened valami testápolóval?

2013. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vegyszerektől olyan,de ekcémát okoz a sok fehérje is(hús,tej,tejtermékek pl)
2013. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség kezdetén jött ki attól a mosogató szertől,amit már évek óta használok.
2013. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is a hidegre tippelek, ha kb 3 hónapja van

az én kisfiamnak is csak télen jön elő, novemberben kezdődik, nem étel, nem vegyszer okozza, hanem a hideg és az alacsony páratartalom

2013. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pajzsmirigy alulműködésem lett szülés után és azóta van a kezemenen. semmitől nem múlik el egyenlőre bármit próbálhatok
2013. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a vegyszerektől
2013. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekem szülés után jött nagyon durván elő, amíg hasfájós volt a pici és nem ettem tejterméket. Amióta merek megint enni, azóta érdekes módon hirtelen eltűnt. Szerintem nálam kalciumhiány okozta.
2013. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!