Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 éves kislányom....

Van egy 1 éves kislányom. Szeretnénk neki majd kicsit később kis tesvért. De szülés utáni depresszióm volt a kislányomnál ezért kicsit félek egy másik babától. A másodiknál is lehet ez az állapot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Akármennyi gyermeket szülsz a szülés utáni depi mindegyiknél előjön,ha hajlamos vagy rá!Különben mindenkinél előfordul,ez természetes folyamat,csak van aki könnyen átvészeli és van aki nem!

Vállald csak nyugodtan a következő babát,mert kistesó mindenképpen kell!:)))

Sok boldogságot!:)))

2009. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, bár nyilván nem vagyok szakember. Gondolj csak bele, már nem lesz időd a magányra, a befelé fordulásra, az egyedüllét érzésére. Egész nap rohanni fogsz majd hol az egyik, hol a másik gyerek után.
2009. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászolásokat.Én is ebben bízom,hogy újdonság már nem érhet egy kis újszülőttel...meg valóban ídőm sem lenne "befordulni" de szerintem is kéne neki egy kis tesó.:-)

Én lepődtem meg a legjobban,hogy ebbe bele estem!

2009. szept. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!