Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok átaludta az éjszaká...

Ha babátok átaludta az éjszakát már 2 hónapos kora óta, de amikor jött a fogzás, akkor éjjel felébredt. Megetettétek? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiam 3-7 hós koráig átaludta az éjszakát, utána 15 hós koráig nem.

Ő feléberdt sírva, általában 2 körül.

Felvettem, adtam neki vizet, és a ölemben szendergett kb. 4-ig. Akkor letettem az ágyába, általában el is aludt.

15 hós korára kijöttek a szemfogai, azóta nyugalom van.

Most 3 éves.

Enni nem adtam neki soha, csak ha tudtam, hogy vacsorára nem ette meg, amit szokott.

2013. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogzás miatt kelt, nem etettem meg. Ha nagyon sírt, kapott fájdalomcsillapítót (de ez csak két fogával volt, amúgy jól viselte). Megnyugtattam, megpróbáltam visszaaltatni.
2013. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 5 hónapos kora óta 4-5x fent van éjjel. Volt hogy szoptattam, egy éves kora után próbálkoztam nem adni neki éjjel, hát azóta, ha már nagyon nyűgös, és nem tud visszaaludni, kap tejet. Nem jellemző az éjszakai evés nálunk, de mostanában van hogy 10x felébred, és azt hiszem, soha nem lesz reggel. Küzdünk a rágófogakkal. 16 hónapos.
2013. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!