Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mi van? Ma akartam...

Ilyenkor mi van? Ma akartam először kivinni a babát. Evett, elaludt, szépen felöltöztettem, beleraktam a hordozóba.

Figyelt kérdés
Erre felébredt és annyira elkezdett sírni, hogy már sötétvörös volt a feje, folt a könnye... Ezt csinálta kb 5 percig, nem tudtam megnyugtatni. Úgyhogy levettem a ruhákat és cicire tettem, hogy lenyugodjon. Hogyan tudom így kivinni? Ha nem alszik, akkor vagy eszik vagy sír mert éhes vagy dajkálni kell evés után és úgy alszik el. Lila fejjel üvöltő babával mégsem mehetek ki... Meg az sem megoldás hogy megvárom a jóidőt, amíg nem kell felöltöztetni csak berakom a kocsiba. Ti hogy csináljátok?

2013. febr. 15. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért hordozóban akarod kivinni? Az enyém is üvöltött sokáig, amikor bekötöttem, csak akkor hagyta abba, amikor elindult a kocsi. A mózessel nem volt ilyen gondunk.
2013. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én egy kézzel öltözök és egy kézzel őt ringatom a mózesben és meg is nyugszik. Kint nem fog már sírni.

Meg kell szokniuk ezt is.

2013. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyan babakocsink van hogy a hordozót kell beletenni.
2013. febr. 15. 16:24
 4/17 Babeli Zurzavar ***** válasza:
indulj el Vele, meglatod majd a friss levego megnyugtatja, ha megsem akkor majd szepen fokozatosan megszokja a kintet es a vele jaro oltotkodeses hajcihot is!
2013. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

AZ én babám utálta a hordozót, abban nem tudtam sétáltatni soha, csak a mózesben, vagy a vízszintesig lehajtott sportrészben. Szerintem nem volt neki kényelmes. MOst 6 és fél hónapos, és már szereti a hordozót is.

A babakocsitokat nem lehet lehajtani, hogy feküdjön benne? NEkik még az a legoptimálisabb, nem a hordozó.

2013. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
Mennyi idős? Nálunk főleg 3 hós kora előtt csinált ezt amikor etetés után túl hamar akartam kivinni mert fájt a hasa. Amióta erre rájöttem és etetés után várok legalább egy órát hogy jó fáradt legyen, kijöjjön az összes büfi és bukás ami ki akar jönni, és csak utána viszem ki, azóta nincs üvöltés és szépen elalszik a babakocsiban.
2013. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4 hetes, evés után kb másfél órával próbáltam.
2013. febr. 15. 16:56
 8/17 Csillanyu válasza:
Szia nekem ugyanez volt.Evésnél ha elalszik én a helyedben nem vinném csak ha ébren marad evés után.Nekem az vált be hogy büfiztetés vártam vele annyit hogy előkészitettem a kocsit és felöltöztem.Ha mégis alvás"közben" szeretnéd vinni akkor kb fél órát tartsd függőlegesen hogy a hasa ne feszüljön az esetleg ki nem jött b
2013. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig uvolt mert utalja a sapkat. De kierunk a levegore es megnyugszik. Vidd ki nyugodtan! Mi a folyosot mindig vegig uvoltjuk :).
2013. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Enyém is sír, amikor lemegyünk, de amint kijutunk a levegőre, abbahagyja, majd egy 10 perc után elalszik.
2013. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!