Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet babasampont használni?

Figyelt kérdés
Pici fiam 7 hetes és óriási haja van. Eddig csak tiszta vízzel mostuk neki, de már kipróbálnánk valami sampont, csak nem tudom, lehet-e.
2009. szept. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is pont ez a helyzet, 7 hetes, óriási hajjal, csak az a különbség, hogy kislány.:)

Mi először a fürdetővel mostuk, azt hittem azzal kell:), a doki mondta,h mossuk meg minden nap.

Aztán kérdeztem a védőnőt, hátha mást mond:D mert elég türelmetlen a kiscsaj mire az óriási sérót szárazra töröljük... ő azt mondta, hogy hetente 1x samponnal, amúgy meg minden nap a fürdetős vízzel mossuk. Tehát a szárítgatást nem úsztuk meg (bár néha adok neki 1 szabadnapot).

Ergo: szerintem lehet. Nekünk Johnson&J. kamillás van, tök jó az illata, és sokkal puhább utána a haja.


Én is kérdeznék: nálatok göndör a kisfíad haja, miután jól átdörzsölted? (Csak kiváncsi vagyok, h göndör lesz-e a kiscsaj haja, vagy másoknál is begöndörödik.)

Gondolom Titeket is jól megdícsérnek, h milyen szép kis hajasbaba:))

2009. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Babé csecsemősampon koszmó ellen kifejezetten újszülött kortól ajánlott. Van nekik extra gyengéd hajra való samponuk is, de nem hiszem hogy minden nap kellene hajat mosniuk a babáknak.
2009. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az elsőnek: igen, miután szárazra törlöm, göndör, megfésülöm kiskefével, egyenes, aztán kettőt fordul a pici, és égnek áll! :-D Igen, mindenkinek az az első mondata, amikor meglátja: MEKKORA HAJA VAN! Gabi sampont vettem, remélem jó lesz, kipróbálom én is heti 1-szer samponozni. Ti szárítjátok a haját? Azon gondolkodtam, vajon lehet-e, mert hát ugye jönnek a hidegek...
2009. szept. 7. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok:

Én semmiképp nem szárítanám hajszárítóval, ha arra gondoltál. addig dörzsölgetem neki, míg nem lesz száraz. Fürcsi után szptatom és még közbeen szokta neki dörzsölgetni.

2009. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!