Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos, babaúszásra...

Kisfiam 5 hónapos, babaúszásra szeretném vinni, de hallottam, hogy a víz, mivel klórozzák nem tesz jót neki. lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Megint két szélsőséges véleménnyel fogsz itt találkozni. Az egyik, akik pártolják a babaúszást, és ugye elvileg ezek szuper kényes bababőrre való vizzel felengedett ellenőrzött uszodák, szóval ők nem féltik a babáikat, a másik párt pedig, akik ellenzik, merthogy attól még ez melegecske viz, ahol a leskisebb fertőzés is szuperül megtenyészik. A mi gyerekorvosunk sorolta, milyen fül és egyéb fertőzésekkel térnek vissza a babák az uszodából, igy mi nem mertük elvinni a babánkat. Azt mondta, hogy a nyilv viz a legbiztonságosabb, tenger, idén a Balaton is jó volt, és a kis langyos medencék a legveszélyesebbek. Szóval mindenkinek a maga döntése, és mindenkinek más lesz a tapasztalata, igy úgyis a végén saját belátásod szerint kell döntened :)
2009. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egészen egyetértek az előttem szólóval, azzal a különbséggel, hogy mi járunk. (Járunk, egész pontosan voltunk a múlt héten és most is megyünk :) )

A fiam imád pancsolni, nagyon szereti a vizet, úgy tűnik, hogy nem nagyon kottyannak meg neki a dolgok, szóval elég erős, egészséges. Nagyon utánaolvastam, hogy melyik babaúszásról hangzik a legkevesebb negatív vélemény, elmentünk megnézni, mielőtt befizettük volna, aztán úgy döntöttünk, megyünk.

És remek volt, szuper volt, boldogság volt. A vizet itt egyébként nem klórral fertőtlenítik, folyamatosan cserélik és 32foknál nem melegebb. Ha fertőzése lesz, ha összeszed vmit, így jártunk, ez előfordul, de úgy érzem, megéri, annyira boldog abban az egy órában.

2009. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

konkrét tapasztalatunk még nincs, de ha meglesz a pici, a párom feltétlen akarja vinni babaúszásra, és a jómúltkorában utána is olvasott az interneten egy csomót. Ő sportvizilabdázott jópár évig, szóval, gondolom, szólt volna, ha volna valami hátulütője. De nagyon lelkes, mert én nem tudok úszni, szóval ez igazi baba-papa program lesz.


20 hetes pocis

2009. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!