Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nembaj ha tapszeres babam...

Nembaj ha tapszeres babam kevesebbet evett tegnap es ma?

Figyelt kérdés
Nagyon jo etvagyu baba.3 es fel honapos.Eddig mindig megette a 180ml sot neha meg keves is volt neki.3-4 hete szenved a fogaitol.Eddig kulonosebb gond nem volt vele azon kivul hogy ragja a kezet.Tegnap is hagyott meg a 180ml-bol de ma feltunobben sokat.Vegig alussza az ejszakat es reggel nagyon szomjas szokott lenni.De most meghagyott 80ml-t a tizorainal is 60ml-t es az ebednel is 70-t.Probaltam tobbet bufiztetni es kinalni neki kicsit kesobb.Nem lesz igy baja?Lapanghat benne valami?Vagy ez normails?
2009. szept. 7. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ennyi idősek az ikreim,és jön a foguk is igaz én szoptatok!Nekem is keveset keztek enni és poziciót váltottam! a combomon félülő helyzetben előre dölve etetem őket!!! nemkem bevált annyit esznek mint eddig!
2009. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!