Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan anyukáról, akinek 8 napos a gyerek, de egyáltalán semmit nem hajlandó vele megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy nem pelenkázza be, nem fürdeti, nem szoptatja, cumisüvegből hosszas könyörgésre hajlandó megpróbálni etetni. Nem dajkálja, egyáltalán nem viselkedik úgy, mint egy édesanya. Csak ül mellette, mint egy rakás szerencsétlenség, szenvedő arccal és hagyja, hogy mindent apuka csináljon a gyerekkel. Mindent hárít, egyszerűen nem is akar szoros kapcsolatot kialakítani a babájával.

#újszülött #passzív anya
2013. febr. 16. 15:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagy pszichológus mielőbb. Ez egy olyan állapot amiből nem tud kikeveredni az ilyen "jótanácsokkal" hogy ne szenvedjen meg szedje össze magát... Sajnálom őt.
2013. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Láttam ilyen a koraszülött osztályon, hogy egy kislányhoz csak az apukája járt be. Nem is titkolta, hogy az anyuka azért nem jön be, mert súlyos depressziója lett a hirtelen szülés meg a kialakult problémák miatt.

Később láttam az anyukát a gyerekorvosnál (a babát ismertem meg), és ő is felvállalta, hogy nagyon rosszul volt, de már meggyógyult. Akkor már szépen rendezgette a kislányt, aki szintén helyrejött.

2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi hülye ítélkező van itt. Egyértelmű: gyermekágyi depressziója van, napnál világosabb a tünetek alapján. Erről egy anyuka sem tehet!!!!Pszichiáterhez kell vinni, hamar, mert rosszabbodhat. Gyógyszerrel, terápiával lehet segíteni!
2013. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős,mély szülés utáni depresszióba voltam én is,nem tehet róla,segítségre van szüksége,bár én nem mentem szakemberhez de párom sokat segített így pár hét alatt sokat javult majd hónapok múlva elmúlt.
2013. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%
Depressziós. Hagyjuk már ezt a nagyanyáink témát. Nagyanyáink két munka között szültek. Csináld te is. Szünetben kéredzkedj el szülni, és a szülőágyról rohanj is vissza melózni. hajrá!.
2013. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%
Szakember segítségét kérjétek, sürgősen!
2013. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%
csak annak nagy a szája aki nem tudja mi az a mély depresszió,megérdemelnétek,hogy átéljétek,komolyan így ítélkezni meg okoskodni,sok rosszindulatú liba.
2013. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is biztos szülés utáni depressziója van. Nekem is volt fél évig, nagy szerencsémre sose voltam olyan mélyen benne hogy ne láttam volna el a kicsit. Ne ítélkezzetek felette, nem tudjátok hogy ez milyen. Ez hormonális senki nem tehet róla.
2013. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
12%
szerintem egy anyának kutya kötelessége ellátni a gyerekét, akármilyen depressziós is
2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%
szerintem aki nem élte át,ne ítélkezzen,és okoskodjon
2013. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!