Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Használtok termoszt,...

Anyukák! Használtok termoszt, ha mentek valahová? Vagy valami melegen tartó táskát? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Most készülök venni, de nem tudom, hogy melyik őrzi tényleg a meleget.

2013. febr. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én termoszt használtam az nekem sokkal tovább tartotta a meleget mint amit a babáknak szoktak venni melegen tartó!
2013. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, melegen tarto nekem eddig csak az valt be, amelyiknek hungarocel a belseje. Viszont abba csak korlatozott meretu cuccot lehet pakolni. Termoszt en meg nem mertem, mert fem a belseje.
2013. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen volt, szerettem használni. Avent és más típusú cumisüveghez is jó.

2013. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten babáknak valót vettem a Müllerben. Nem akartam túl nagyot, de kicsit sem. Ebbe szűkösen 2 cumisüveg belefér és tökéletes. Mi olyan hosszú utakra nem megyünk és előbb megeszi a tápszerét a fiam mint hogy kihűlne. Teljesen jó.
2013. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aventes és dm-es van a dm-es tovább melegen tartsa
2013. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én tommee tippee-t használok, a cumisüvegekhez adták ajándékba

hőtartós a belseje

tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

2013. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én befoliáztam,de rossmannba árulnak tartót,elég nagy szóval szerintem belefér sokféle méret és márka.
2013. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt a pelenkázótáskámhoz 1 termosz! Vettem én is, mielőtt még a táskát megvettem volna, de az semmit nem ér! :( Ami a táskához volt azt nagyon sokszor használom, ha pl. melegítek fel vizet a tápszerhez, berakom a termoszba és csak előveszem mikor tápszert kell adjak! :)
2013. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!