Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinal a babatok amikor...

Mit csinal a babatok amikor othon vagytok benn a szobaban? Leul jatszani? Vagy miket csinal? Olyan babak erdekelnek akik most tanultak meg jarni.

Figyelt kérdés
13fiam nem koti le szinte semmi csak megy oda vissza a szobaban vagy rajtam csung:) alakitsak ki neki vmit hogy lekosse vagy?
2009. szept. 8. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Dettó!!! :) Csak nekem 11 hónapos kislányom van :) Állandóan rajtam lóg, ha leülök vele játszani, mutatom, hogy hogy kell használni a dolgokat, már áll fel, megy oda, ahová nem kéne... egy dolog köti le igazán, amikor zenét hallgatunk (egyszervolt.hu - imádjuk) és én fogom a kezembe és táncizok vele és énekelek :) Most kezdtünk el un. zenebölcsibe járni, minden héten vinni fogom, mert nagyon élvezte, hogy babák vannak körülötte. Talán azért is van már ez, mert mi nem tudjuk úgy lekötni, szeretne új dolgokat megismerni, felfedezni. Ő most kezdett el járni, 1 hete, játszótérre viszem, de csak hintázni egyelőre. Attól is függ ,merre laksz, pesten sok lehetőség van, hogy ide-oda elvidd.
2009. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!