Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetnék rajta?...

Mivel segíthetnék rajta? (szélgondok 5 hetesnél)

Figyelt kérdés
sziasztok,tanácsot szeretnék kérni,a most 5 hetes kisfiam szerintem nagyon hasfájós,amit eddig próbáltunk a babycalm(nagyon ordított utána),infacol(ez csak büfiztette,amivel nincs gondunk),colief most(nemvettem észre nagy különbséget 5 napja),pedig bíztam benne,azt csinálja éjjel,morog ,röfög,nyugtalan,majd elkezd ordítani,akkor felveszem,megnyugszik,tornáztatom,akkor szokott pukizni,szerintem ez segít is rajta.most nappal pedig mikor olyan szépen elaludna,mindig felüvölt,akkor megsimogatom,majd visszaalszik...úgy sajnálom,nemtud egy jót pihenni,vagy a cicimen is szokott üvölteni,morogni,vörös fejjel,ez most hasfájás vagy mi a fene már?! 2. gyerek de mégis tanácstalan vagyok,mert ilyen gond nemvolt az elsővel szerencsére.szerintetek az espumisan használhat? most azt indulok venni,azt mondta a védőnő hogy az ifacol a büfire,az espu pedig a pukira jó,ez használhat? van szőlőmagpárna is,szélcső is,semmi haszna.Köszönöm! egyébként jó étvágya van,anyatejes,3kg-mal született most 4,6.
2013. febr. 18. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan és a grip water (nem biztos, hogy így kell írni) segített, barátnőm kisfiának viszont a szélcső vált be. Sajnos végig kell próbálgatni ezeket mire rátalálsz arra ami nektek beválik. De szerintem az 5 nap próbálkozás még kicsit kevés. A betegtájékoztatókon is az van általában, hogy minimum 1 hétig adni kell mielőtt teljesen kifejtené a hatását...
2013. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,köszi,viszem is tovább a coliefet ha már ennyit kiadtunk 2 dobozért,pocsékba ne menjen...
2013. febr. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!