Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezdte el szopni az...

Miért kezdte el szopni az ujját, hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

3 hós múlt a kicsim. Pár napja elkezdte az ujját szopni, de már ott tart, hogy nem sír, hogy éhes / szomjas, hanem bekapja az ujját és elvan. Soha nem hagytam éhesen meg amúgy sem sírni, mi történt most vele? Eddig cumizott elalvás előtt vagy amíg elkészítettem a cumisüvegét (tápszeres a bébi) Vagy egyszerűen csak ebben a nagy melegben kínlódik ő is? Nagyik szerint a foga is bántja már egy ideje?

Mit tennétek a helyemben?


2012. jún. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, ezen nem kell segíteni. Igazából nem is értem a gondot.
2012. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól független kínálgasd vízzel teával aztán ha nem kell úgyis kiköpi sajna ez egy ösztönös dolog neked meg plusz kör.
2012. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az hogy szopizza az ujját, ez ennek a kornak a sajátossága, még nagyon sokáig fogja, néha egy ideig abbahagyja majd újra kezdi. Volt, hogy lányomnak a dudi sem kellett, aztán meg újra a dudi kellett az ujja már nem. Nagy valószinuséggel a lábujjait is fogja majd késobb szopni. Így fedezi fel a testét, hagyni kell, majd késobb megunja és talál mást rágnivalót.
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ez olyan dolog, ami jön-megy. Szeretgesd picit többet, de ez lehet hülye tanács, mert biztos sokat szeretgeted, csak esetleg olyankor lehet bújna egy kicsit :)))
2012. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 6hónapos volt mikor elkezdte szopni az ujját,csak akkor csinálja amikor fáradt ill. elalvás előtt.Cumit csak az első 2 hónapban használta,utána már nem kellett neki.Én nem is bánom,hogy így alakult,mert nem szerettem volna,ha a cumi állandóan a szájában lógott volna,vagy mindig vissza kellett volna adni éjszaka.Nappal sosincs a keze a szájában mert akkor nem tud játszani,meg kapaszkodni.:)
2012. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!