Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenésre jo amit adok?...

Hasmenésre jo amit adok? protexin Restor utánna meg Normaflor +diéta mivel segíthetnék még neki? két éves

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a protexint. 2 évesen napi 2 széntablettátés normaflort és diétás írt elő az orvos, hatott is.
2012. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit ne adjak neki? tejet és még azon kivül mit nem ehet?
2012. aug. 10. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Smecta port kapott a kisfiam, már pár hónaposan is lehet adni (fél zacskót egyszerre csak), én tápszerhez kevertem. Meg persze a Normaflore.

Tejet, tejterméket abszolút kerüld, amíg nem javul (a tápszert én adtam, bár az is tejtermék, de még csak 3 hónapos volt)! Sós vízben főtt répa, krumpli mehet. Párolt rizs mehet. Kétszersült, ropi mehet. Banán fogja a székletet. Az orvosunk azt mondta, hogy (ekkor már nagyobb volt a lányom) ha már javul az állapota, akkor párizsit, virslit adhatok, bár ezeket nem nagyon ette sosem! Jobbulást!

2012. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejet, cukrot, zsírt kell ilyenkor kerülni! Előző voltam.
2012. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
smecta por!!
2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!