Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ösztönözhetném vagy hogy...

Hogy ösztönözhetném vagy hogy segithetnék neki?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hete négykézláb billeg,de egyelőre keveseket halad előre,mert nem használja a kezét.Helyette elkezdte felnyomni a fenekét,amitől sir egy idő után,mert nem halad semerre.Szerintetek,hogy tudnék neki segiteni abban,hogy a kezét használja inkább vagy hagyjam,hogy magától rájöjjön?

5 és fél hónapos.

Köszönöm


2012. nov. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém ugyanennyi idős, ugyanezt csinálja.

Semmit nem kell tenni. Majd rájön. :o)

3 gyerekes anyuka

2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyanezt csinálta ennyi idősen. Én hagytam, és kb. egy hét alatt rájött hogyan kell mászni. El sem tudtam képzelni, hogyan fogja a kezét is használni. 6 Hónapos korára nagyon ügyesen mászott!
2012. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg tegyel a keze ele jatekot hogy probaljon meg nyulni erte, de amugy eleg ugyesen maguktol rajonnek, es az egyensulyt is gyakorolni kell, meg a valtott kezmozdulat elsajatitasa is nagy munka
2012. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem segítettem neki semmiben, sem az ülésben, sem az állásban, mindennek eljön a maga ideje. Sőt, nem is szerettem, ha valaki segíteni akart neki.
2012. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az egyensúlyra nem is gondoltam :) Kedves utolsó,én sem akarom siettetni a fiam,csupán a sirását szerettem volna orvosolni:)
2012. nov. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!