Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyen érzem magam. Ugye...

Szörnyen érzem magam. Ugye nem lesz gond?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kisfiam ma valahogy nagyon nem akart elaludni, mászkált, ugrált az ágyában, nagyon virgonc volt. Mellette feküdtem szótlanul(ahogy szoktam), ahányszor felült, felállt lefektettem, de nem szóltam hozzá. Kb egy óra után mikor már sokadjára fektettem vissza, azt mondtam neki: "ha nem alszol, jön a mumus". Szegénykém teljesen lefagyott, pislogott néhányat, majd kb 1 perc múlva aludt. Nem is értem hogy jutott ilyen eszembe, soha nem ijesztegettük őt sem mumussal, sem mással. Most lelkiismeret furdalásom van emiatt. Nagyon rosszul érzem magam, percenként benézek a szobájába minden rendben van-e? Ugye nem okoztam neki lelki törést? Imádom a kisfiamat, ő az életem! Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem lesz gond.
2013. febr. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

:)

De aranyos vagy, nem lesz semmi gond. Majd holnap elmagyarázod neki, hogy nincs mumus.

2013. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz gond :) Holnap meséld el neki hogy picit fáradt és morcos voltál és ezért füllentetted ezt :) Minden jót!
2013. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ari vagy! Szerintem sem lesz gond egy alkalomból!
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a biztatást! Aranyosak vagytok!

Remélem tényleg nem lesz semmi. Egy órája alszik ugyan abban a pozícióban, pedig máskor állandóan forgolódik...

2013. febr. 18. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
de drága vagy! nem okoztál neki semmilyen lelki törést szerintem!de szerintem még azt sem tudja mi az a mumus a kis drága.gondolom azért aludhatott el olyan hamar,mert ahogy írtad , előtte egy óra hosszát "kínlódott" . elfáradhatott a nagy jövés menésben :)
2013. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is fog rá emlékezni!ne emlegesd fel,de ha rákérdez,nyugodtan mondd az igazat,amit az előttem író írt.különben onnan fogod tudni,hogy volt-e rá hatással,hogy felhozza-e a témát.mert,ha igen,akkor érdekli,izgatja,esetleg nyugtalanítja.a kérdésből rá fogsz jönni,hogy hogy érintette ez az egész.persze,ha emlékszik rá egyáltalán.nyugi,szerintem semmi komoly!!!
2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt sem tudja, hogy mi az a mumus. Igaz, én sem. Szerintem inkább a felemelt hangodtól fagyott le és inkább lefeküdt aludni:)
2013. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek után minimum szociopata sorozatgyilkos lesz. Édes jó istenem...
2013. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felhozza, mondd azt neki, hogy a mumus egy aranyos kis állat (mondjuk kutyus), és így hívják (mint pl. Morzsi). Esetleg az egyiket nevezzétek el így, és akkor a mumusról ez fog az eszébe jutni, nem valami félelmetes valami.
2013. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, nem emlegette, így én sem hoztam fel neki. Sőt, valami csoda folytán életében először átaludta az éjszakát...
2013. febr. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!