Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Jól csinálom?

Hozzátáplálás? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

LAssan 6 hónapos a lányom, 1 hónapja kóstolgat, szépne halad, de nem sűrgetem, tízórai kap gyümölcsöt, ezt igazából ki sem kellett váltani,mert akkor nme szopizott.


Reggel fél8körül szopizik, 10 után kap gyümölcsöt

fél1, fél3, fél6, fél9 és éjszaka szopik még.


Kérdésem az lenne, ha a következő étkezésta tejpéppel váltanám aki a fél6-os szopizás,t az úgy jó???


Utána jöhetne az ebéd, végül uszonna?


2013. febr. 19. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szuper ahogy csinálod, és az üteme szerintem nagyon jó.


Annyit, hogy a gyereknek leginkább most már zöldségre és vitaminokra van szüksége.

Èn a gyümölcscsel kezdést sem tartom túl jónak, mert nagyon savasok a gyümölcsök, de ha ezzel kezted akkor semmi gond nincs.

én most a helyedben a zöldségeket kezdeném el. répa, paszternák, krumpli, sütötök, cukkini.... Minden héten egy új íz. aztán a hús is közbe jöhet.


A tejpép csak egy nasi. az tömény cukor neki. én mindenképpen zöldséggel folytatnám most. de ha tejpéppel akarod mindenképpen, azzal sem csinálsz nagy bajt, a gyerkenek nem árt. csak lehet a zöldséget nem igazán fogja szeretni, mert szerintem ha nem simeri a zöldség izeket akkor majd késöbb is inkább édehez fog ragaszkodni.

2013. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ebédre a zöldség legyen a következő.
2013. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kapott már s.répát, burgonyát, sütőtököt,ezeket már kóstolta:)


Köszönöm a többi jó tanácsot!!

2013. febr. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!