Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alma tényleg szorulást...

Az alma tényleg szorulást okoz a babáknál 6hetesen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 11:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen..semmi bajuk nincs a gyerekeidnek...Még..Mert ezeknek a dolgoknak hosszútávú hatásai vannak, lehet h majd csak felnőtt korában jön elő. okostojás. vedd mér lszre h mindenki egybehangzóan mondja hogy NE de ha úgy is leszarod, minek kérdezel? NEM adunk SEMMI 4-6 hónapig a babának mert az a legegészségesebb. Még mindig nem válaszoltál arra miért?? Miért jut egyáltalán eszedbe? mert izgi, nem bírsz várni még pár hónapo, vagy miért?? ha széklet gondok vannak, lehet neki adni több folyadékot a tápszer mellett, vagy másikrí váltani, ha anyatejes anya figyeljen jobban az étrendre.
2013. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%
NEM UNOD MÉG EZEKET A KÉRDÉSEKET? KEZELTETNED KELLENE MAGAD!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

Mi ez az alma 6 hetesen mizéria itt a gyakorin? :-)

Ez már legalább a harmadik ilyen kérdés másfél hét alatt.

Egyátalán honnan veszitek,hogy lehet almát adni egy 6 hetes pici babának? Épphogy csak megszületett...

2013. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy, ha adsz neki. Tönkremegy a mája szegénykémnek. Te idiótaaaaaaaaaa!
2013. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Minek teszed fel sokadszorra erre vonatkozóan a kérdést? Adj neki, ha meg vagy róla győződve, hogy az jó. Minek kérdezgetsz és okoskodsz? 7 hónapig csak anyatejet kapott a fiam, 6 hónaposan elkezdtem volna adni neki gyümölcsöt, de nem fogadta el.

Teljesen jól leírták: a mai ajánlások 6 hónapig anyatejet vagy legalább 4 hónapig tápszert javasolnak és a12 hónapos koráig 70%ban a tápláléknak tejalapúnak kell lennie. Ez a MAI ajánlás. Ki nem sz@rja le, mi volt 20-30 éve? Azóta nem keveset fejlődött az orvostudomány....

2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Baba függő. A doktornőnk azt mondta, reszelve lazítja a székletet. Így lett. Igaz, mi 4,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, kb. 5 hónaposan székrekedése lett, nagyon szenvedett, akkor adtunk neki így reszelt almát, szerencsére segített. Alapon azonban tényleg székletfogó.
2013. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es,,Te sem olvastad el a kérdésemet rendesen,,írtam én valahol,,hogy adni akarok...A kérdés arra vonatkozik,,hogy szorúlást okoz e,,,mert rég ellentétes volt a hatása,,mi változott azóta???

Ja és a gyerekeim köszönik szépen,,de már nem érzik magukat gyereknek,,felnőttek már 1 ideje!

2013. febr. 19. 15:36
 29/30 anonim ***** válasza:

Van akit fog az alma, van akit hajt. Nem vagyunk egyformák, ennyi ez régen is így volt.

Bár a kérdésben valóban nem írtad, hogy adnál 6 hetesnek almát, de a hasát csak úgy tudja fogni, ha eszik és gondolom nem ő reszeli le magának...

2013. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Én sem hinném,hogy bármelyik baba lereszeli magának,,de én nem is írtam,,hogy reszelném.........A kérdés arra vonatkozna,,mint már írtam,,,,,,hogyha rég,,pont a szorulás miatt kellett a korábbi gyümölcs etetés,,akkor sok-sok évvel később miért állítják az ellenkezőjét??

A gyerekeim meg már maguknak reszelik,mert felnőttek....

2013. febr. 19. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!