Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te milyen tortát sütöttél...

Te milyen tortát sütöttél gyermeked 1 éves szülinapjára, ami TEJ-TOJÁSMENTES volt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 11:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Torta nem létezik cukor, vagy édesítő nélkül, ezért természetesen az 1 éves gyerekemnek kizárt, hogy tortát adjak.
2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tej és tojásmentest csináltam,sima piskótából volt.az ízére most nem emlékszem,de volt benne cukor,hisz annyit ugy se evett meg belöle hogy baj legyen,meg nem méreg a cukor...annyi még belefér.

Bár ha tejérzékeny akkor rizs/zab/szójaitallal helyettesitettem volna,a tojást nem tudom mivel lehet helyettesiteni.

2013. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Jégtánc ***** válasza:
64%
Nem tudok sajnos sütni,így gesztenyehabos tortája volt:) Addig kellett csak hogy rátegyük a gyertyát,megkóstolja:) Aztán szétszedte:) Sok nem fogyott belőle:))
2013. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

De még jöhetnek tippek:)

2013. febr. 17. 12:11
 5/34 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudok konkrétat, de akkor szerintem olyan sütiket kellene keresni, amiknek az alapja keksz, összetörni vajjal elkeverni, a forma aljára nyomkodni, így a tojást ki lehet iktatni...nyilván spec kekssszel, mondjuk babakeksz. Ezek mondjuk túrótorták szoktak mondjuk lenni általában, de gondolom akkor a túró is kilőve? :) Akkor valami gyümölcsös pudingos feltéttel szója vagy zabtejjel mondjuk...

Elég nehéz kérdés :(

2013. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nézted esetleg, itt sok ilyen van:


[link]


5. voltam

2013. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Én sütöttem egy tej és tojásmentes piskótát és túrókrémmel kentem meg.

Igaz, így nem lett tejmentes, de olyan krémet teszel bele amilyet szeretnél.

Nálunk a tojásmentesség volt a cél.

[link]

2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
17%
Én joghurtos gyümölcs, és túró tortát csináltam. Ha csak nem tejérzékeny pár falat tortától semmi baja nem lesz.
2013. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

5.ös 6os, pont ezt találtam én is.

Utolsó 8as.

Ne offolj!!!

Ha a kérdés úgy szól, hogy tej-tojásmentes, akkor ne írd, hogy joghurtos torta!!!

Valószínűleg ha belegondoltál volna, akkor nem véletlen "kell" ilyen torta, ugyanis a fiam tejérzékeny.

Fulladásos rohamot kap, egy falattól is...

2013. febr. 17. 12:30
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
Almás pite van tej és tojásmentes,én torta formában csináltam meg az almás pitét és raktam rá gyertyát,de nem a tej hanem a tojás miatt voltam óvatos,tejet már adtam 1 évesen neki,sőt pár nap múlva tojást is.
2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!