Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű babakocsit keresek, és...

Könnyű babakocsit keresek, és van pár dolog ami érdekelne?

Figyelt kérdés
Van egy nagy, mózeskosaras, 14 kg-os szép babakocsim, van hozzá ülő rész is, amikor már ülni is tud majd a baba. A gondom, hogy 14 kg. Bár az ülőrésszel még nem mértem le, de gondolom azzal sem túl könnyű, így nézni szertnék egy nyári, könnyű kocsit. Most lesz 3 hónapos a babám. Találtam olyan kifejezést,hogy sport babakocsi. Ez mit jelent? Szertném majd tömegközlekedésen is vinni párszor, arra melyik lenne a legalkalmasabb? Neked milyen van?
2013. febr. 20. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
EGy pici babának még szüksége van a mózeskosaras kocsira, mert vízszintesen kell, hogy legyen a teste. A sport babakocsira akkor lesz szükséged, ha már nagyobb lesz a baba és ülni fog tudni, ezen a nyáron még tutira nem, ha most még csak 3 hónapos a babád. Tény, hogy ezek könnyebbek, praktikusabbak, de ha a te 14 kg-os babakocsidnak is van ülő, azaz sport része, akkor azt is fogod tudni használni.
2013. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát Nekem átalakítható babakocsim van, pierre cardin. Súlyra nem vészes. Ez is sport kocsivá alakítható, 3 fokban dönthető a háttámla. Én ezt használom születése óta. Most 6 hós, még teljesen le van fektetve a támlája, így alszik benne. Később csak feljebb emelem és kész a sportkocsi.

Sport babakocsi általában könnyű babakocsi, ültetheted benne a babád, dönthető háttámla, ha elfárad, le tud feküdni benne.

2013. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányomnak ilyen volt, nekünk tökéletesen megfelelt amíg kocsiztunk. [link]
2013. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk quinny zapp van, 6 kiló az egész, esernyőkocsi, tehát nagyon kicsire csukható, de at már ülő babának van, tehát még minimum 3 hónap múlva lesz jó
2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy teljesen vízszintesig dönthető sport babakocsink, Hauck Shopper. Ebben tud feküdni is, és nem olyan nehéz, 7,6 kg. Én is pont olyankor használtam, mikor még nem ült magától, de már picit meg lehetett emelni a támláját, hogy kilásson (olyan 5-6 hónapos kora körül), és mikor elaludt, teljesen le lehetett fektetni. Fektetve hosszra is pont jó volt, mert a lábtartója is emelhető, így egy teljesen vízszintes felületen feküdt.

Viszont én egyedül egyik babakocsit sem (még a könnyebbet sem) tudom sajna felemelni a buszra, tök béna vagyok hozzá :(.

De amúgy jó kis kocsi, és rosszabb úton is jól lehet vele közlekedni.

[link]

2013. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, nyárra tervezek ilyen könnyű babakocsit venni, remélem akkor már ülni fog. Csak nehéz könnyűt, masszívat, téliesíthetőt jó áron találni, ami persze tetszik is.
2013. febr. 21. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!