Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a lánykám és, mivel tápszeres, 4 hónapos korától kezdtük a hozzátáplálást. Eleinte üveges bébiételeket adtam neki, egy ideje már én főzök neki, csak sajnos nem igazán eszi meg. Hagy belőle, mondjuk kicsivel mindig több lesz, mint a bébiételek, meg látszik rajta, hogy nem ízlik neki, pedig meg is sózom egy kicsit, mert a bébiételek nagyon ízetlenek, jól össze is turmixolom és felhígítom babavízzel. Nektek hogy van ez? Rendesen megeszi a babátok, amit főztök neki?
2013. febr. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik gyerekem mindegyiket megette/megeszi.

Èn az elejétöl adok neki sajátot és bébiételt is.

Èn nem sózom, mert ahogy írod a bénbiételek is íztelenek. lehet a tieid túl ízesek.

2013. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,ő kisebb mennyiséggel is beéri,az a gond,ha meg sem akarja kóstolni,vagy egy kanál után többet nem nyitja a száját,nálunk az üvegesek nem mennek(a zöldségesek),mert tényleg elég íztelenek,én tettem bele krémsajtot,vagy reszelt sajtot,egy kis túrót,mikor mit,h legyen egy kis íze
2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom hónapokig csak az üveges almaszószt csirkehússal ette meg. Ha látta, hogy olyat adok neki, ami nem üvegben van, hanem én főztem, ki se nyitotta a száját.

Nagy nehezen a gyümölcsfőzeléket ette meg egy idő után, amibe mindig próbáltam valamilyen zöldséget is beletenni. 10 hónapos korától kezdte azt enni, amit mi is, az hozott egy kis javulást, de iszonyatosan rossz evő a mai napig, most 13 hónapos. Még most is vannak napok, amikor nem bírok egy kanál kaját se beleerőltetni ebédkor. Én már csak a bölcsiben bízom, hátha ott a csapatszellem kicsit hatással lesz majd rá.

2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En lanyom is nagyon finnyas es nagyon korlatolt amit hajlando megenni. Volt olyan idoszaka amikor csak a banan mango uveges bebietelt ette es semmi mas gyumolcsot. Mi probaltuk becsapni h oszibarackot rakni a mango banaos uvegbe de kispecizte par falat utan h mas az ize. Mikor oviba kerult, latvan a tobbi gyereket h eszik azota jobban eszik. Nalunk meg az is volt h hiaba volt majdnem 3 meg mindig csak pepeset volt hajlando enni, nem akart ragni. Ezt is megoldotta az ovi mert ott az osszerakott szendvicset is megeszi egy szalig.
2013. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
régebben pont itt olvastam, hogy az üveges bébiételben varázslat van :D ezt írta vki. hát egyet kell értsek vele... a nagylányom sem ette meg, amit én csináltam, csak a bolti kaját. a kisfiamnál még nem kezdtük el a hozzátáplálást, de nagyon reménykedem, hogy megeszi az itthoni kaját is majd
2013. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!